На Любешівщині затопило тисячі гектарів угідь

На Любешівщині затопило тисячі гектарів угідь
На Любешівщині затопило тисячі гектарів угідь

Такими є наслідки зимового паводка, розповів Суспільному керівник дільниці Регіонального Офісу водних ресурсів Віктор Крисько.
Нині рівень води в річці Стохід 244 сантиметри. Підтоплення відбувається вже при рівні 230 сантиметрів, - каже фахівчиня метеостанції «Любешів» Ніна Корицька. У річці Прип’ять вода теж вийшла на заплаву.
В Регіональному Офісі водних ресурсів кажуть: цього року весняну повінь очікують на території колишніх Ратнівського, Камінь-Каширського і Любешівського районів та на річці Стир поблизу Луцька.
Дамба, яку звели декілька років тому у Любешові, частково проблему з підтопленням вирішила. Але у зв’язку з тим, що цьогоріч багато снігу випало, то землі розміщені на осушених системах підтоплює.
Суспільне побувало у підтопленій громаді. Деякі з жителів розповіли: бояться, що вода з дня на день дістанеться до хат.
Як розповів заступник Любешівського селищного голови Володимир Сергійчук, жителі громади цього року ще не зверталися в селищну раду за допомогою через підтоплення. Торік в громаді під час літнього паводка за компенсацією звернулося 12 жителів села Ветли, які отримали майже по три тисячі гривень.
У гідрометеоцентрі повідомляють про паводки через відлигу та опади. Зокрема, 26 лютого -1 березня у Волинській області – жовтий рівень небезпеки, очікується затоплення присадибних дiлянок.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: