На фестивальному ярмарку торгували, купували та насолоджувалися музикою і піснями

кг). Приблизно такі ж ціни ставили на живу рибу господарі з Горичева Володимир-Волинського району та смт. Локачі. Іваничівський цукор пропонували по 700 грн. за мішок. А меду і продукції бджільництва навезли з усіх усюд, навіть з Черкащини. Локачинська свіжа свинина коштувала від 70 грн. (сало) до 120 грн. (м’ясо-вирізка) за кілограм.
Широко на ярмарку був представлений овочевий ринок. Власну продукцію продавали жителі сіл Заріччя, Залужжя, Новосілки, Хрипаличі, Федорівка, також з Іваничівського району. Була й херсонська цибуля (4,5-5,5 грн./кг) та кавуни по 6,50грн. Волинська цибуля коштувала 6-8 грн. за кілограм, картопля – 2,5-3,5 грн., морква – 5 грн., червона капуста – 10 грн, пекінська – 15 грн., часник – 60 грн., болгарський перець – 20 грн., груші – 15 грн.
А який же осінній ярмарок без улюблених багатьма хризантем! Ці благородні квіти найрізноманітніших кольорів у горщиках продавали по 20 гривень. Дуже широким був вибір саджанців фруктових та декоративних дерев і кущів. Продавали на ярмарку і живність – нутрій, кролів, фазанів, голубів та китайських пухових курей.

Розділ новин: 

Коментарі