На фестивалі «Княжий» діятиме наметове містечко

На фестивалі «Княжий», що відбудеться 19-20 серпня на території парку с. Заріччя, діятиме наметове містечко. Захід ініціює Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».
Якщо плануєте приїхати на «Княжий» і залишитись тут на два дні, але не знаєте, де заночувати, не турбуйтеся. На території фестивалю діятиме наметове містечко, де можна буде розташувати свої намети на два дні. Надійна охорона цілодобово працюватиме на території фесту.
Під час заходу для любителів прикладного мистецтва відбудеться ярмарок майстрів, яких запросили з усієї країни. На музичній сцені для гостей виступлять гурти «Тартак» і «Карна» та десяток інших. Також спеціально на «Княжий» приїдуть популярні літератори - український поет та публіцист Павло Коробчук і культовий сучасний письменник – Любко Дереш. Ще передбачено плавання та каяках річкою Луга, демонстраційне кінне шоу, дитяче розважальне містечко, ярмарок вуличної їжі та екскурсії стародавнім Володимиром.
Захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати у день проведення фестивалю.
Приєднутеся до нас у Facebook: https://www.facebook.com/KniazhyiFest/, а також і в соцмережі Instagramhttps://www.instagram.com/kniazhyifest.
Прес-служба фестивалю «Княжий»

Розділ новин: 

Коментарі