На фестиваль “Княжий” приїде Любко Дереш, “Тартак” і “Карна”

Фестиваль «Княжий», що відбудеться у парку с. Заріччя Володимир-Волинського району, відвідає сучасний культовий український письменник, улюблений автор багатьох – Любко Дереш. Його твори зачаровують, а книги продаються із шаленою швидкістю. Тож Любко Дереш дійсно має що розповісти гостям фестивалю!
Автор молодіжного «Культу», книги якого неодноразово перечитують цілі покоління українських неформалів, просвітлених «Пісень про любов і вічність» та ще півдесятка романів, виступить на літературній сцені фестивалю «Княжий» у другий день дійства - 20 серпня.
Також на музичній сцені фестивалю виступить один із найвідоміших українських гуртів – «Тартак». А справжній гуцул-метал гостям презентуватиме музичний хедлайнер першого дня фесту «Княжий» - гурт «Карна».
Захід триватиме 19-20 серпня. Вартість квитка символічна – 20 гривень.
Ініціатор проведення заходу – Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя». У соцмережі Фейсбук є офіційна сторінка, на якій Ви можете дізнатися останні важливі новини щодо проведення «Княжого». Головна мета фестивалю - популяризація славетного міста Володимир-Волинський та його унікальних історичних пам’яток, відновлення духу Княжої доби в славетному місті.
Прес-служба фестивалю «Княжий»

Розділ новин: 

Коментарі