На дорозі від Володимира до Нововолинська планують провести капітальний ремонт

У 2018 році в проект плану ремонту доріг внесено ділянку державної траси «Ковель – Червоноград – Жовква», що включає відрізок траси між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ. Про це йдеться у відповіді народному депутату Ігорю Гузю від Волинської ОДА. Хоча депутатський запит був адресований голові Верховної Ради Володимиру Гройсману щодо надання інформації, чи ремонтуватимуть волинські дороги у 2018 році за кошти «митного експерименту».
До слова, волинський нардеп був одним з ініціаторів законопроекту про відновлення доріг за рахунок перевиконання митних надходжень. Волинь – у числі п’яти областей, що стали пілотними. З 5 вересня 2015 року Закон – у дії. Як результат, маємо модернізовану дорогу за напрямком «Луцьк – Львів» через Радехів. Торік оновили частину траси від обласного центру до Володимира-Волинського у рамках будівництва державної дороги «Устилуг – Луцьк – Рівне».
«На 2018 рік попередньо включено проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-15 «Ковель – Червоноград – Жовква» км 0+000-1+250 (під’їзд до Володимира-Волинського), км 0+000-3+850 (об’їзд), км 42+000-48+000, 48+000-53+751, км 58+030-65+000, км 73+500-89+514 (до кордону)», - повідомляють чиновники у листі.
-Володимир-Волинський і Нововолинськ – два найбільші міста регіону Прибужжя, які знаходяться поряд з державним кордоном. Вони повинні насамперед мати нормальну інфраструктуру та якісні дороги. Люди постійно зверталися до мене з проханням посприяти, щоб хоч якось полатали цю аварійну дорогу. Та й сам постійно їжджу цією дорогою в округ і бачу, в якому вона жахливому стані», - коментує Ігор Гузь.
Торік восени на ділянці від Володимира до Нововолинська здійснили ямковий ремонт дорожнього покриття. За повідомленням чиновників, на ямковий ремонт цієї дороги спрямували 110 мільйонів гривень, а цьогоріч планують вже капітально відремонтувати.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі