На День молоді в Нововолинську відкрили «Мистецький двір»

Для багатьох нововолинців стало приємною подією відкриття модернізованого танцювального майданчика у міському парку культури та відпочинку, яке відбулося в неділю 25 червня і було приурочене до Дня молоді. Ініціатори проекту модернізації – голова ГО МРЦ «Нові крила» Павло Медина та його команда: Дарина Пиксаєва-Зайцева, Олексій Тимощук та Богдан Шабаршов. У заходах з нагоди відкриття оновленої споруди, яка колись лякала містян своїм занедбаним виглядом, взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який оголосив подяку ініціаторам упровадження задуманого в життя.
-Нововолинці вже звикли до того, що танцмайданчик у центрі міста знаходиться у жахливому стані. Ми вирішили дати йому друге життя, перетворивши на простір для креативу. Для початку - перефарбували стіни. До речі, запрошували не лише художників із Нововолинська, а й з Луцька і Києва. Самотужки робили дерев’яні меблі, елементи текстилю, – розповідав Павло.
Заступник мера також вручив відзнаки з нагоди молодіжного свята. кращим студентам місцевого навчально-наукового інституту економіки і менеджменту ТНЕУ Ніні Ткачук, Каріні і Крістіні Мнихам, Олегу, Савчуку Олегу Тарасюку, студентам електромеханічного коледжу Ангеліні Власюк, Юлії Шевчук, Марії Гуцкаловій, Юрію, Калинюку Олегу Баднюку, Валентину Турковському, Ярославу Мельнику, Оксані Вовчук, Дмитру Семенюку, Анні Калюхович, Володимиру.Гнатюку, а також найактивнішим лідерам учнівського самоврядування Ірмі Омельченко (ЗОШ №3), Софії Лучук (гімназія), Юлії Войтович ЗОШ №2) та Ілоні Кобзовій (ЗОШ №5).А ввечері організатори проекту підготували для ново волинців особливий сюрприз – перегляд кінофільму під відкритим небом.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі