На Черкащині батько вистрілив у сина, а потім собі у шию

Публікації

На Черкащині батько вистрілив у сина, а потім собі у шию
На Черкащині батько вистрілив у сина, а потім собі у шию

Звичайна родина Дмитренків жила фактично на околиці села Дмитрівка Золотоніського району на Черкащині. 63-річний батько Микола — ​бджоляр, 34-річний син Вік­тор — ​затятий рибалка, мати Антоніна — ​домогосподарка. Тож коли днями зранку сусіди почули гучні постріли на вулиці, то не одразу зрозуміли, що пролунали вони з цього двору.
Володимир із дружиною мешкають неподалік. Вони саме сапали город, коли прибігла Антоніна. Жінка, плачучи, благала викликати «швидку». Та спершу сусід помчав до неї на подвір’я, щоб розібратися, що сталось, і там натрапив на скривавленого господаря.
Микола вже не дихав. А от поранений Віктор був живий — ​на городі кричав від болю. Поки на місце розстрілу їхала поліція та «швидка», Антоніна розповіла, що її чоловік вистрілив сину у спину. Після чого спокійно розвернувся, пішов із городу на подвір’я і там поцілив собі у шию.
Сусіди запевняють, що серйозних конфліктів у родині ніколи не було, жили вони скромно. Щоправда, коли покійний випивав, то неадекватно поводився, мотав нерви сім’ї. От і того разу була якась суперечка. «Чоловік вистрілив у свого сина. Коли ж зрозумів, що накоїв, вирішив покінчити життя самогубством. Медики швидкої допомоги госпіталізували пораненого до Золотоніської районної лікарні», — ​повідомили в поліції.
Про те, що в самогубця була рушниця, ніхто в селі не знав, розповів сільський голова Дмитро Ковтун. «У запої був останнім часом. Сімейний скандал. «Битовуха». Вітя спокійний такий. Не п’є, не курить. Працьовитий», — ​розповів Ковтун.
Тим часом постраждала родина категорично відмовляється говорити на цю тему. Кажуть лише, що всі сили кинули на порятунок Віктора, адже його спинний мозок буквально нашпигований дробом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: