На часі завершення підготовки міського господарства до опалювального сезону

RS-модемами для дистанційного обліку споживання газу. А заклади, де газу споживають у межах 10 тисяч кубів, мають можливість це зробити до квітня наступного року. У місті повністю готові до опалювального сезону 16 з 19 котелень, до 38 сягнув цьогоріч відсоток мережі, що збудована з попередньо ізольованих труб. Окрім газу, використовуватиметься тверде паливо, якого уже придбано 173 кубометри. Працівники ЖЕКу в рамках підготовки до зими провели ремонт 23-ох сходинкових кліток, дахів 12 будинків з м’яким і 17 – з шиферним покриттям, замінили 42 дверей та 16 вікон у під’їздах. Відремонтували ринви, обробили шви панельних будинків, засклили вікна. Протягом цього року працівники ЖЕКу виконали 687 заявок жителів міста щодо електроенергетики та 1479 заявок з усунення проблем із сантехнікою. Повністю готові до зими 184 будинки із 191. Комплекс робіт з підготовки до холодів виконано у водоканалі, комунальних підприємствах «Полігон», «Троянда», «Ритуальна служба». До кінця вересня планується завершення підготовки до опалювального сезону на всіх об’єктах.
Міський голова Петро Саганюк, звернувшись до керівника водоканалу, наголосив на необхідності пришвидшити освоєння бюджетних коштів, а саме 2 млн. грн. за проектом «Чиста вода», майже півмільйона для будівництва водогону на вул.Броварній, облаштування КНС біля будинку для військових. Директорам ритуальної служби та КП «Полігон» доручено організувати ямковий ремонт дороги до кладовища. На це передбачено у місцевому бюджеті 183 тисячі гривень.
Також на засіданні йшлося про передачу агротехнічного коледжу на баланс області, що закладено у проект державного бюджету на наступний рік. Директор агроколеджу Олександр Коновалюк зазначив, що річний бюджет закладу складає приблизно 30млн.грн., тож не відомо, чи вистачить в обласному бюджеті коштів на утримання десятка аналогічних освітніх установ, що є в області.
Обговорювався на засіданні й ряд інших питань. Затверджено план роботи виконкому на 4-ий квартал, узгоджено внесення змін до місцевого бюджету, затверджено режим роботи окремих закладів сфери послуг. Вирішено ряд житлових, майнових питань та питань сфери захисту дітей, зокрема дарування житла на користь неповнолітніх. Виділено допомоги на лікування окремим громадянам, встановлено розмір виплат до Дня ветерана, Дня партизанської слави та 75-річчя УПА. В рамках співфінансування проекту з підтримки дітей з особливими потребами виділено кошти ГО «Берег надії».
Під час затвердження фактичної мережі загальноосвітніх закладів міста Петро Саганюк висловив зауваження щодо додаткового набору на цей навчальний рік 45 учнів у міську гімназію, адже і без того заклад переповнений. Начальник управління освіти, молоді та спорту В’ячеслав Петрук повідомив, що управлінням розроблено заходи з реформування у гімназійний заклад школи №5, де повністю не задіяні всі приміщення. Члени виконкому також погодили питання передачі уживаного шкільного майна військовій частині.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі