«Ми стали заручниками окремих політсил, яким вигідна нинішня ситуація в країні»

15-го грудня в Нововолинську відбулася зустріч місцевих мас-медіа з нардепом Ігорем Гузем, який прозвітував про 2 роки роботи у  ВР,  поділився планами на майбутнє і відповів на запитання журналістів. Найперше нардеп зазначив, що в 2016-му році за його сприяння на розвиток регіону «Прибужжя» з держбюджету  було виділено 46млн. грн.
-Уряд врахував мої пропозиції і виділив 8 5 млн. для ремонту вулиці Ковельської у Володимирі, але відразу хочу наголосити, що не маю жодного стосунку до тендеру, який виграла «Аміла», тому звернувся до Генпрокурора  з вимогою перевірити її діяльність. Кошти, які ці горе–ремонтники не встигли освоїти, залишаться на наступний рік. Також, якщо в бюджеті наступного року не буде коштів  на завершення будівництва шахти №10, я не голосуватиму за нього і організую такий страйк, якого ще не було в Україні, - наголосив народний обранець
На думку Ігоря Гузя, найбільша біда нинішнього парламенту – відвідування депутатами пленарних засідань у ВР, внаслідок чого не проголосовані сотні важливих законів, у тому числі й закон, який дозволив би територіальним громадам об’єднувати населені пункти різних районів. Йому прикро, що багато хто з колег під час сесій займається чим завгодно, але тільки не виконанням  прямих  обов’язків. Він також повідомив, що не голосував за так званий «пакет щастя», де підвищено мінімальну зарплату, але «сховано» зменшення стипендій, переведення на місцевий бюджет компенсації за пільговий проїзд, фінансування ПТУ та інші соцвиплати. Згадав пан Гузь і про спробу деяких політсил дестабілізувати ситуацію в країні, яка провалилася, про заяву Олександра Онищенка щодо дискредитації Яценюка, про візит Надії Савченко до Мінська та підкупи на виборах до ОТГ в Іваничівському районі.
-На жаль, у нашій державі й далі діє система штучного розвитку хвилі протестів за гроші, хоча на місцях спроби підкупу виборців неможливо сховати. Всі списки тих людей рано чи пізно будуть опубліковані, і це - ганьба, - заявив нардеп.
Не обминув він і  теми «безвізу»
-Україна виконала всі 144 критерії плану дій візової лібералізації, а нам кажуть, що ці питання розглядатимуться в лютому. Більше того, в ЄС обговорюється  тема стягнення  з українців одноразової сплати при перетині кордону. Не завжди також вдається знайти порозуміння з органами влади на місцях, особливо  в Нововолинську та в ОДА. В результаті ми не отримали польський кредит на ремонт доріг і покращення пунктів пропуску. Їх отримала Львівщина. Тому далі приділятиму більше уваги лобіюванню інтересів округу в діалозі з органами влади.

Розділ новин: 

Коментарі