Міоборони РФ показало відео з живим Шойгу

Міоборони РФ показало відео з живим Шойгу
Міоборони РФ показало відео з живим Шойгу

Міноборони Росії показало ролик з живим главою міністерства Сергієм Шойгу після того, як у ЗМІ з’явилися чутки про нібито його ліквідацію та усунення від «спецоперації» в Україні.
Як пише пропагандистський мілітарний канал «Звезда», Шойгу обговорив з високопосадовцями МО РФ фінансування армії і терміни ведення війни проти України. Водночас жодних дат, що свідчили б про нещодавні знімання засідання, немає, передає УНІАН.
Раніше російські журналісти звернули увагу на зникнення Шойгу з інформаційного простору. Міністр не з’являвся у соцмережах та ефірах з 11 березня.
Згодом з’явилась інформація, що у глави МО РФ нібито хвороба серця. А спікер Путіна Дмитро Пєсков сказав, що зараз «не час для медійної активності».
В Україні припустили, що Шойгу та інших військовопосадовців могли усунути через провал у наступальній операції в Україні.
У Пентагоні заявили, що за останні 7-10 днів міністр оборони США Ллойд Остін і глава Генштабу Марк Міллі не раз намагалися вийти на зв'язок з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу і начальником Генштабу Валерієм Герасимовим.
Щоб спростувати чутки, Міноборони РФ опублікувало ролик, на якому Шойгу спілкувався з колегами по відеозв’язку. Утім коли його записано – це таємниця за сімома замками.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: