Мешканець Іванич просить долучитись до збору коштів на ремонт автомобіля військових

Мешканець Іванич просить долучитись до збору коштів на ремонт автомобіля військових
Мешканець Іванич просить долучитись до збору коштів на ремонт автомобіля військових

Мешканець з Іванич просить усіх небайдужих долучитись до збору коштів на ремонт автомобіля, якого розбили орки на передовій.
Іван Мазурок прагне відремонтувати пікап, яким рік користувалися на передовій побратими з його підрозділу. Однак нещодавно цей автомобіль розстріляли рашисти. Після обстрілу місяць його не могли забрати з позицій. Але днями автівку нарешті вдалося витягнути. Її привезуть в Іваничі, де намагатимуться відремонтувати, а потім знову відправлять на фронт.
“Будемо ремонтувати. Виїхав з лаветою на Харків. Дякую Валерію Демковському за пальне на дорогу в один бік. Хто має змогу, долучіться фінансово на заправку та ремонт машини. Це потужний пікап. Він зробив не одну смерть ворогам. Будемо відновлювати і відправляти назад на фронт”, – зазначив Іван.
Дружина Івана Катерина Бонюк повідомила, що йдеться про пікап, який вона, завдяки допомозі небайдужих придбала бійцям рік тому.
“Рік тому ми назбирали на пікап, памʼятаєте? Рік він відслужив на фронті, а недавно потрапив під обстріл. Плануємо притягнути, відремонтувати і відправити назад хлопцям”, – написала Катя на своїй сторінці у фейсбуці.
Нагадаємо, Катерина Бонюк оголосила про збір коштів на автомобіль 16-го серпня 2022 року. Тоді чимало людей відгукнулося й не лише з України, а й з-за кордону. І таким чином вже 3-го вересня пікап для наших захисників – автомобіль Mitsubishi L 200 вдалося придбати. Автівку підремонтували, а потім майстри з Локач безкоштовно її пофарбували у відповідний колір. А Катя сама доставила автівку на передову. Пікап возив бійців, зброю і набої для боротьби та звільнення українських земель від ворога.
Усіх, хто має бажання і можливість допомогти відремонтувати автівку, яка дуже потрібна бійцям на передовій, просять перераховувати кошти на реквізити:
Картка: 4731 1856 2821 5946 – Іван Мазурок
Про усі витрати він обіцяє візвітувати відразу після ремонту автівки.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: