Мешканці Фалемичів долучилися до волонтерської допомоги бійцям «Карпатської Січі»

Активісти Волинської «Свободи» протягом 12-16 березня 2018 року побували на сході України, доставили бійцям окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБр волонтерську допомогу. Долучилися до збору допомоги і мешканці села Фалемичі нашого району.
Волонтерську групу очолив директор історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ» Василь Мазурик. Разом із ним на фронт поїхали побратими Руслан Павлюк з села Фалемичі та Олег Друзюк.
Волинські волонтери доставили в розташування «Карпатської Січі» під Богданівкою на Донеччині найнеобхідніше: деревину для перекриття та облаштування бліндажів, будівельні матеріали, маскувальну сітку, теплий одяг, харчі та медикаменти. Деревину та продукти спорядили активісти турійської «Свободи», маскувальну сітку – колектив та школярі Гораймівської ЗОШ Маневицького району.
Медпрепарати для бійців надали працівники ДВТП «Волиньфармпостач» та меценат з Португалії Валерій Радчук з родиною. Теплий одяг, комбінезони, тактичні ножі та ліхтарики – меценат з Лондона Андрій Рошко з родиною. Двоє останніх – волиняни, які виїхали за кордон, але не цураються підтримки українських бійців у кровопролитній війні з Московією.
Наш земляк Руслан Павлюк поділився враженнями від поїздки.
«В першу чергу хочу подякувати своїм землякам з Фалемичів, які поставилися з розумінням до поїздки на схід і зібрали кошти. Нам вдалося зібрати 4620 гривень. Ці кошти були витрачені на купівлю цвяхів, плівки для ізоляції бліндажів та інші речі, які необхідні нашим воїнам на передовій. Там війна! Не АТО чи щось інше, а реальна війна, і хлопці воюють. Вразив патріотизм бійців і те, як вони нас привітно зустріли, адже були щиро раді нашому приїзду. Я зрозумів, що приїзд волонтерів для них – справжнє свято і ми в тилу підставляємо їм своє плече», - зазначив Руслан Павлюк.
Ярослава Вознюк, с. Фалемичі, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі