Математичка з tiktok: волинянка навчає дітей через соцмережі

Математичка з tiktok:  волинянка навчає дітей через соцмережі
Математичка з tiktok: волинянка навчає дітей через соцмережі

Вчителька з Нововолинська Наталія Венгрин з початку літа записує відеоуроки з математики та викладає їх у TikTok. За цей час педагогиня опублікувала понад сто відео, розповіла “Суспільному” Наталія Венгрин.
Як повідомляє “Суспільне”, на сторінку математички в tiktok вже підписалися майже 60 тисяч користувачів.
“Сучасним дітям важко сприймати інформацію і її запам’ятовувати, відповідно їм треба зображення, візуалізація. Тому шукала способи та методи”, – розповіла вчителька.
Наталія Венгрин викладає математику у середніх і старших класах уже 27 років. Каже: ідея створити відеоуроки виникла кілька років тому.
Відеоуроки вчителька записує і монтує сама. “Я придбала дошку, зелену, розкреслену, докупила штатив і таким чином проводила урок”, – розповіла Наталія Венгрин. “Математика – це своєрідний фітнес для мозку. Треба займатися для того, щоб мати гарний інтелектуальний вигляд”, – розповіла педагогиня.
Викладачка каже: ефект від відеоуроків подобається тим, що школярі після перегляду аналізують матеріал. “Дитина, яка зробила щось за зразком, розібралася в матеріалі, починає вірити в себе”, – розповіла вчителька.
Учень Наталії Венгрин Стас Миколайчук каже: має з математики шість балів. “Була десь четвірка, але Наталія Федорівна мене вже витягує. Дуже хороша вчителька, я всім раджу дивитися тікток”, – розповів ліцеїст.
Вчителька-блогер Наталія Венгрин каже: відеоуроки готує для власного задоволення і мріє, щоб математику зрозуміли і полюбили якнайбільше школярів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: