Мама загиблого Героя вкрай потребує милосердя небайдужих людей

В одному з попередніх номерів ми вже розповідали про біду, яка спіткала жительку Володимира - маму Героя бойових дій на сході Вадима Сака, який загинув у червні 2015 року за незалежність рідної Батьківщини, Олену Костюк. Після смерті сина життя матері перетворилося на суцільний біль. Але ця мужня жінка знайшла в собі сили жити далі. Адже їй потрібно ще ставити на ноги неповнолітню доньку-студентку. Чоловік Олени теж помер, тому розраховувати вона може лише на себе. Можливо, з часом усе в цій маленькій родині й налагодилося б, але, як кажуть, біда не ходить одна Нещодавно Олена дізналася про важку хворобу - множинні новоутворення легень, одиночний утвір печінки невизначеного характеру та ряд інших супутніх захворювань. Після звернення до медиків і пройденого курсу лікування стан її трохи покращився, але ненадовго. Хвороба стала прогресувати далі, і тепер Олена Миколаївна перебуває на стаціонарному лікуванні в терапевтичному відділенні Володимир-Волинського ТМО. Щодня на лікування їй потрібні чималі суми грошей. Не виключено, що найближчим часом жінці доведеться продовжувати боротьбу за життя у спеціалізованих клініках, а коштів на це немає. Тому ми звертаємося до всіх, кому не байдуже чуже горе, допомогти мамі загиблого захисника у її боротьбі з важкою хворобою. Пам’ятаймо, що кожна наша гривня - це шанс Олени Миколаївни до одужання!
Гроші можна перераховувати на картки “Ощадбанку” № 5167 4901 3707 9787 та №5168 7573 4960 3912 у “ПриватБанку для Костюк Олени Миколаївни.
Валентина Савчук, м. Володимир-Волинський
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі