Малозабезпечені громадяни отримали продуктові набори та смаколики

Малозабезпечені громадяни отримали продуктові набори та смаколики
Малозабезпечені громадяни отримали продуктові набори та смаколики

У жовтні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нас це також і День ветерана.
Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Наша увага і турбота необхідні їм щохвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговує на глибоку пошану нащадків. Приємно, що багато хто з них веде активний спосіб життя, захоплюється мистецтвом і творчістю. Але є люди, які зустрічають свою старість в самотності, втративши дітей та внуків, не маючи ні рідних, ні близьких, наодинці зі своїми проблемами.
Дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять вони це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Волинський обласний благодійний фонд ВОБФ «Дитяча місія «Україна» м.Луцьк на благодійній основі передав Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Володимира-Волинського 100 продуктових наборів для малозабезпечених громадян. Нехай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану людям, які цього потребують. Окрім цього, заступниця начальника управління соціальної політики Алла Кузьмич та завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Локтіонова відвідали будинок стаціонарного догляду для постійного проживання, де під опікою знаходиться 15 осіб. Порадували наших підопічних різноманітними смаколиками та словами підтримки.
Оксана Бистричан, соціальний педагог Володимир-Волинського територіального центру соціального обслуговування
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: