Маленькі дитячі серця зігріті «Колобком» і «Сонечком»

Саме так називаються дві різновікові групи, які діють в ДНЗ села Суходоли.
Лагідне «Сонечко» об’єднало діток старшої групи, а малюки з молодшої здружилися у колі веселого «Колобка». Всього в дитячому садочку 55 дітей. Це діти не лише із Суходіл, а й з сіл Новосілки, Діхтів, Ласків, Вощатин. 11 діток – з багатодітних сімей. Одна дитина - Роман Кравчук - перебуває під опікою бабусі.
Другими матусями – добрими і турботливими – стали для малечі їх вихователі – Оксана Орган, Оксана Редько, Світлана Лижень, Вікторія Томчук. Вони не лише дбають про діток і займають їх різними іграми, а й розкривають перед своїми вихованцями чудовий світ нашої батьківщини. Саме від вихователів дітки дізнаються про те, яка дорога кожному українцеві рідна мова, рідна природа, минуле рідного краю. Пані Оксана Редько прищеплює любов до української пісні, танцю і музики. Малята люблять святкові заходи, що проводяться в садочку. Найулюбленіше свято – Новий рік. Тут широке поле фантазії як для вихователів, так і для батьків, які є незамінними помічниками і навіть учасниками свята. Маленькі вихованці разом з педагогами, а також татусями і матусями залюбки беруть участь в різноманітних постановках і костюмованих дійствах.
Твори українських письменників не тільки готують дітей старшої групи до шкільного життя, а й виховують кращі моральні якості – чуйність, доброту, людяність, щедрість.
А вже про заняття фізкультурою, то й говорити багато не треба! Бо це найулюбленіший предмет усіх дітей на світі!
Звичайно, у діток дошкільного віку виникають проблеми, котрі важливо вчасно помітити. Однією з таких проблем є порушення мовлення. У дошкільній установі з дітками працює досвідчений логопед Ольга Вовчук. Вона вже неодноразово ділилася досвідом з колегами, провівши семінари на базі Суходільського ДНЗ. А стан здоров’я та розвиток дітей знаходиться під постійним наглядом медичної сестри Ірини Олещук.
Керує казковою країною дитинства Суходільського дитсадка вимоглива і водночас любляча «мама» - завідуюча закладом Олена Кравчук. Вона вважає своїх вихованців найкращими у світі і вартими найкращого життя. Отож, разом з колективом, який очолює, Олена Вікторівна докладає зусилля для того, аби діти відчували себе щасливими. Пані Олена систематично радиться з батьками, проводить «круглі столи», дискусії на виховну тематику. Є у ДЗН і свій добрий «чарівник». Це Ігор Кондисюк, директор ТзОВ «Мустанг-транс», який цікавиться життям колективу і малечі дитсадка, а цього року приготував і новорічні подарунки.
* * *
Колектив, батьки та вихованці Суходільського ДНЗ щиро вдячні директорові ТзОВ МУСТАНГ ТРАНС Ігореві Васильовичу Кондисюку за новорічні подарунки для малечі.
«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового. Бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, Божої благодаті. Нехай добро повернеться сторицею», - зичать колеги.
Антоніна Булавіна с. Суходоли Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі