Квіти від магазину «Фан-фан тюльпан» - це краса, вишуканість і гарний настрій

w» у Києві, де опановує різноманітні техніки оформлення квіткових композицій, застосування упаковки, виготовлення святкових сувенірів із природних матеріалів.
Букети від магазину «Фан-фан тюльпан» неможливо сплутати з іншими, бо вони – особливі.
-Природну красу будь-якої квітки чудово доповнює у букетах різноманітна зелень. Ми широко застосовуємо лісові рослини: барвінок, ситник, листя конвалії, чорничник. А самі квіти привозять нам звідусіль. Більшість асортименту магазину складають квітучі рослини від українських виробників: фірми «Тандем» (м.Дрогобич), «Флора» (м.Бровари) та «Асканія» (м.Новий Розділ). А щопонеділка на замовлення закуповуємо екзотичні еустому, хіперікум, лілії, хризантеми і троянди з Голландії, Еквадора, Кенії та Туреччини, – розповідає Тетяна Петрівна.
Фішка крамниці «Фан-фан тюльпан» – букети на замовлення, яке можна зробити як особисто щодня з 9.00 до 19.00 години, так і за телефоном 096-101-00-17 цілодобово. У вас обов’язково поцікавляться, для кого та з якої нагоди замовляєте букет, вік цієї людини, яким рослинам надаєте перевагу, цінові межі. Також замовлення можна зробити за власним ескізом або довіритися таланту флориста, який точно не підведе. А ще у магазині можна придбати й супутні товари – різноманітні сувеніри – і не доведеться шукати подарунок деінде. Але й це ще не все. Працівники магазину самостійно займаються оформленням весільних салонів та автомобілів, місць проведення виїзних церемоній, сакральних споруд та іншого.
Магазин «Фан-фан тюльпан» за роки роботи набув великої популярності у місті та далеко за його межами, має багато постійних клієнтів. Тож долучайтеся до них і ви – не пошкодуєте!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі