Купували сувеніри на ярмарку майстрів

У суботу зранку на території зарічанського парку розгорнувся ярмарок народних майстрів, де можна було придбати на згадку оригінальні сувеніри та навчитися власноруч створювати вироби декоративно-прикладного мистецтва. Сюди з’їхалися художники, гончарі, ткачі, вишивальниці не лише з Волині, а і з Львівщини, Тернопільщини, Рівненщини, вироби яких милували око і несли чимало пізнавальної інформації.
Нікого не могла залишити байдужим колекція ляльок та оберегів Алли Фіть з Іваничівського району, витвори якої цінуються як в Україні, так і за кордоном. Не менш популярними є вироби відомої володимир-волинської лялькарки Лариси Дрозд, які купують і для декору, і в якості оберегів. По-справжньому вражали роботи молодих інженерів зі Львова Данила, Андрія та Христини, які привезли на ярмарок власноруч виготовлені з екологічних матеріалів достовірні моделі середньовічної та античної військової техніки і навіть демонстрували її у роботі. А їхні дерев’яні нічники могли б прикрасити будь-який інтер’єр житлового приміщення. Уперше у Володимирі представив свої автентичні музичні інструменти народів світу, у тому числі старовинні українські, майстер з Луцька Віктор. Майстриня з Турійська Валентина презентувала вироби народної флористики та соломоплетіння. Авторська біжутерія на будь-який смак, глиняний посуд, гіпсові фігурки, дитячі іграшки, ремені, гаманці, картини, віночки, предмети одягу – всього не перелічити.
А які гарні портрети за 35-40 хвилин малював усім охочим невизнаний художник з Володимира працівник ЗОШ №1 Валерій Приступа! Багато дітей і молоді було серед клієнтів майстрів з боді-арту (модного розпису фарбами і хною окремих ділянок тіла). Працювали на території містечка майстрів тематичні фотозони з обладунками та вбранням княжої доби, приміряти які знаходилося багато охочих.

Розділ новин: 

Коментарі