Критичної ситуації із захворюваннями на ГРВІ та травматизмом у районі немає

25 січня на нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА з інформацією про роботу районного центру надання адміністративних послуг виступила начальник установи Галина Василенко. Зокрема, ЦНАП функціонує за системою «Єдине вікно» з серпня 2013р. За минулий рік до Центру надійшло 12245 звернень на отримання довідок від мешканців району. У підрозділі працює шестеро службовців.
Про внесення змін до законодавства Україні 24 грудня 2015 року в галузях соціальної сфери, освіти, культури поінформував колег керівник апарату РДА Сергій Романюк. Начальник районного управління соціального захисту населення Наталія Голюк прозвітувала про стан призначення та виплату субсидій. Так, у минулому році кількість домогосподарств району, яким призначено субсидії зросло у 16 разів. Жителям району призначаються субсидії як у безготівковій, так і в готівковій формі на придбання скрапленого газу та твердого палива.
Також на нараді проаналізували поточну роботу у районі за минулий тиждень. Зокрема, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Катерина Чубок поінформувала, що критичної ситуації із захворюваннями на ГРВІ та травматизмом у районі не спостерігається. Начальник районного відділу освіти Оксана Бігун повідомила, що на минулому тижні 8 відсотків школярів пропустили заняття через застудні захворювання. У Луцьку, Ковелі та Нововолинську школи закрили на карантин, але не через перевищення епідеміологічного порогу, а радше з профілактичною метою. У нашому районі питання про закриття навчальних закладів наразі не піднімається. Також мова йшла про оптимізацію малокомплектних шкіл, заходи з енергозбереження у навчальних закладах та забезпечення територіальних громад шкільними автобусами.
Начальник сектору культури і туризму Роман Віслобоков повідомив, що працівники культури району готуються до проведення звітних концертів перед громадами. А 20 травня відбудеться районний звітний концерт в РБК.
На нараді було проанонсовано, що найближчим часом у районі планується проведення наради про стан пасажирських перевезень. Голова РДА Наталія Василець дала розпорядження зібрати вичерпну інформацію з даного питання, а також відповідно до чинного законодавства переглянути види платних послуг, що надаються у будинках культури і клубах району.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі