Корупція на митниці припиниться тоді, коли не вимагатимуть возити до Києва мішки з грошима

Для знищення хабарництва на українських митницях необхідно залучити іноземних спеціалістів та внести зміни у саму роботу працівників структур. Про це повідомив народний депутат України Ігор Гузь у прямому ефірі одного із волинських телеканалів, відповідаючи на запитання глядача.
«Це припиниться, коли у Києві, на центральному рівні не будуть вимагати від митників, зокрема і ягодинських, возити пакети чи мішки з грошима», - зазначив він та додав: Раніше була ідея залучити якусь сторонню закордонну структуру, яка б провела «перезавантаження» нашої митниці, але цього не сталося».
Нардеп наголосив, що для прозорості роботи митниці, працівникам необхідно було б розмістити камери, подібні, як у патрульних, завдяки яким і вдається викрити спроби хабарництва. Також зауважив, що «люди, які дотичні до «можливої»корупції, повинні мати гідну зарплату». «Я не вірю в те, що можна досягнути ідеалу. Але поки не прийде керівник митниці, який вважає, що можна працювати по-чесному, до того часу ніяких змін не буде», - резюмував Ігор Гузь.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі