Конституційний суд відклав розгляд закону про ринок землі

Конституційний суд відклав розгляд закону про ринок землі
Конституційний суд відклав розгляд закону про ринок землі

Дата наступного розгляду поки невідома.

Конституційний Суд України не ухвалив рішення щодо тлумачення норм Конституції, які стосуються права власності на землю. Засідання мало відбутися 2 листопада у закритому режимі.

Про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело, а також підтвердили в пресслужбі КСУ в коментарі LIGA.net.

Попередньо, зазначається, що розгляд справи продовжиться на наступному засіданні. Але дата  поки не відома.

"У понеділок рішення за цим поданням не ухвалено", - сказав співрозмовник агентства.

Зазначимо, що засідання було призначене на 12.00, але цього ж дня було перенесено збори суддів.

"Сьогодні, 2 листопада, Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України", - повідомила пресслужба КСУ.

Нагадаємо, у Конституційному поданні, що розглядалося сьогодні КС, 46 нардепів просять офіційно розтлумачити норму Конституції щодо поняття землі як основного національного багатства.

"Виникає необхідність тлумачення поняття "земля" як об'єкту права власності українського народу та основного національного багатства, що перебуває під охороною держави", - йдеться в поданні.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: