Конкурс «Смачна візитівка Володимира»

З метою формування туристичної привабливості міста, розкриття потенціалу традиційної місцевої кухні, спрямованої на відродження національних страв, сприяння створенню нових можливостей для розвитку бізнесу в ресторанному господарстві, сфері туризму, визначення кулінарної (кондитерської) страви, виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради оголошує про проведення міського конкурсу кулінарної майстерності «Смачна візитівка Володимира».
Організаторами конкурсу є управління економічного розвитку та інвестицій, фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр», відділ культури і туризму виконавчого комітету міської ради.
Для участі в конкурсі учасники повинні запропонувати на дегустацію гостям та для продажу кулінарні страви і кондитерські вироби, які були традиційно популярними на території Володимирщини. Кулінарна страва, яка за результатами конкурсу буде обрана «Смачною візитівкою Володимира», включатиметься до рекламних буклетів про місто та туристичних маршрутів.
Конкурс планується провести у червні 2016 року. Про дату та місце його проведення буде повідомлено додатково.
Отож, запрошуємо заклади ресторанного господарства та фізичних осіб–підприємців у галузі виробництва кулінарних та кондитерських виробів взяти участь у конкурсі та долучитись до створення «Смачної візитівки Володимира»!
Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за адресою http://volodymyrrada.gov.ua/rozporadz/2016/04/04.htm або за телефонами 3-57-09, 2-48-71.

Розділ новин: 

Коментарі