Конкурс професійної майстерності працівників культури довів, що село живе

І не тільки живе, а й має перспективу, бо трудяться у ньому прості, але працелюбні люди, яким болить майбутнє свого мальовничого куточка.
Це підтвердили директори будинків культури, учасники кущового районного конкурсу, який відбувся 15 вересня в Оваднівському будинку культури. Його директор Світлана Бакун та художній керівник Петро Лошенюк готувалися до зустрічі гостей – прибирали, чистили, підбілювали приміщення та територію. І справді було приємно перебувати у відремонтованому залі, на окультуреному подвір’ї.
Конкурс працівників культури проходив у 4 раунди. Ведуча Олена Шарко оголосила про початок змагання і представила учасників: Наталію Селещук, директора будинку культури с. Красностав, завідувачку клубу с. Верба Світлану Сульжук, директора БК с. Свійчів Віталія Дубенчука та директора Оваднівського будинку культури Світлану Бакун. Вони з любов’ю і теплом розповідали історію свого села, про його талановитих і відомих людей, за допомогою мультимедійних пристроїв демонстрували краєвиди красних ставів, урочища Вовчак, оваднівських лісів, недоторканих принад Верби. Цікаво було дізнатися про назву цього села від Світлани Сульжук. А представлені Світланою Бакун кінокадри про Овадне викликали гордість. Приємно було слухати розповідь Наталії Селещук про унікальність місцевого храму. Зворушливо і щиро доніс до слухачів повідомлення про майстра дерев’яних скульптур зі Свійчіва Віталій Дубенчук. Конкурсанти мали нагоду зі сцени представити себе як особистість та у цікавій напівгумористичній манері розповісти про труднощі та проблеми сучасного працівника культури і сільського клубу загалом. Кожен з очільників осередку культури має своє улюблене заняття, окрім роботи, яка, за їхніми словами, забирає майже весь час. Світлана Бакун має незвичне як для жінки хобі: вона любить риболовлю, тому й подарувала журі запечену та прикрашену рибу. Кондитерським мистецтвом випікання тортів володіє Світлана Сульжук. Цим виробом і пригостила журі. Віталій Дубенчук понад усе любить техніку, зокрема автомобілі. А Наталія Селещук віддає свою любов квітковим клумбам та з них і черпає наснагу.
Оцінювало виступи учасників конкурсу профмайстерності журі у складі Галини Руденчук, провідного спеціаліста відділу культури та туризму РДА, Тетяна Гуз, методиста РБК, та Олени Доманської, художнього керівника РБК.
За кількістю набраних балів першу сходинку посіла Світлана Сульжук, друге місце присудили Світлані Бакун. Саме вони будуть представляти район на обласному конкурсі профмайстерності працівників культури.
На конкурсі не бракувало хорошого настрою та доброзичливої атмосфери. Тепла і щирості додавала пісня, яка звучала у виконанні вокального гурту Оваднівського БК та місцевих співочих фаворитів Людмили Каркушевської і Анни Михалюк.
Марія Нагурнік, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі