Концерт школи для жителів мікрорайону

У п’ятницю, 13 травня, у ЗОШ №5 ім. Анатолія Кореневського відбувся звітний концерт навчального закладу для жителів мікрорайону «З вірою в майбутнє». Участь у ньому взяли не лише учні – учасники художньої самодіяльності, а й їхні батьки та вчителі. Бурхливими оплесками вітали глядачі виступи родинного дуету Гонтаруків, мами двох учнів Наталії Чепіль, учителя початкових класів Ірини Іщенко, хореографічні композиції у виконанні ансамблю «Грейс» (керівник Олександр Божик), танець «Лєтка-єнька» у виконанні хлопчиків-першокласників, а також вокально-хореографічні композиції «Подарунок», «Добрий день», які виконали учасники хореографічного та музичного гуртків. Дуже сподобалися присутнім і гумористична сценка «Контрольна», пісня «Мої батьки» у виконанні Ані Назарян, пісня «Школа» (Анатолій Матусевич, Максим Дорош, Станіслав Бабік, Остап Пікула), соло на гітарі, яке виконав Тарас Тарасюк, та інші номери.
Насамкінець учасники і глядачі щиро дякували та довго аплодували як самодіяльним артистам, так і організаторам концерту: заступникові директора школи Наталії Клюд, педагогу-організатору Ірині Динько, а також керівникам хореографічного (Юлія Пасальська) і музичного (Василь Вавринюк) гуртків та гуртка образотворчого мистецтва (Тетяна Стрільчук).
-Такі заходи допомагають згуртувати і здружити колектив, налагодити співпрацю між школою та батьками, а мені як новому директорові ще й ближче познайомитися з рідними наших дітей, - каже директор школи Ірина Костюк.
Валентина Савчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі