Кількість загиблих від обвалу будинку у Флориді зросла до 79 осіб

Кількість загиблих від обвалу будинку у Флориді зросла до 79 осіб
Кількість загиблих від обвалу будинку у Флориді зросла до 79 осіб

Обвал будинку у Флориді: кількість загиблих зросла до 79 осіб.
Рятувальники та важка техніка на місці обвалу будинку у Флориді, 27 червня 2021 року.
У США зростає кількість загиблих унаслідок обвалу будинку у Флориді. Шансів знайти живих серед уламків на 16 день після трагедії вже немає.
Кількість осіб, що загинули внаслідок обвалу 12-поверхового житлового будинку у Флориді, збільшилася до 79, повідомляє у суботу, 10 липня, інформаційна агенція AP. На 16-й день після аварії зниклою без вісти залишається 61 особа. Ця кількість може змінитися, адже ще залишаються шанси, що не всі люди з цього списку перебували в будинку під час аварії.
За словами голови округу Маямі-Дейд Даніели Левін Кави, роботи з пошуку тіл під завалами просуваються з великою швидкістю, аби дати можливість рідним попрощатися з загиблими після понад двох тижнів виснажливого чекання новин. “Масштаби цієї трагедії збільшуються з кожним днем”, – зазначила вона.
Рятувальникам не вдавалося знайти живими постраждалих від обвалу ще з дня аварії 24 червня. Після знесення вцілілої частини будинку рятувальники відкрили доступ до нових пустот, у яких могли би вижити люди, але там нікого не знайшли.
Аби отримати доступ до пустот, у яких могли вижити люди, рятувальники підірвали вцілілу частину будинку
У четвер, 8 липня, рятувальники зупинити рятувальну операцію. До такого рішення вони дійшли з огляду на те, що шансів знайти вцілілих людей під завалами будинку вже не залишилося. Будинок у мінуципалітеті Сарфсайд в окрузі Маямі-Дейд у Флориді частково зруйнувався в ніч на 24 червня, коли мешканці спали. Скільки саме людей перебували всередині, невідомо. Цей будинок був зведений у 1980-х роках. Загалом у багатоповерхівці було 156 квартир. Нещодавно експерти проводили планову перевірку будівлі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: