Керівники Локачинської громади підписали угоду із друзями з Польщі

Керівники Локачинської громади підписали угоду із друзями з Польщі
Керівники Локачинської громади підписали угоду із друзями з Польщі

На днях у Локачах було підписано угоду про співпрацю між Комуною Kro scienko Wy wspó lprane та Комуною Lokacze.
14 липня цього року Матеуш Ліпут - голос комуни та Кшиштоф Подкул - голова ради відвідали Локачинську територіальну громаду. Про це йдеться на сторінці Локачинської селищної ради.
За час візиту друзів-сусідів між Комунами була підписана угода про партнерство з місцевим самоврядуванням.
Також була можливість перевезти гуманітарну допомогу для місцевого населення (їжа, засоби особистої гігієни, постільна білизна, спальні мішки, генератор, військовий одяг, павербанки).
Близько 10:00 години ранку у приміщені селищної ради відбулась зустріч з владою Комуни Локач, яку очолив міський голова Богдан Іус. Керівництво майже годину розмовляло на теми, що стосуються переважно теперішньої ситуації в Україні та потреб мешканців що виникають внаслідок війни.
Завдяки співпраці з Прокацькою Комуною та особами, відповідальними за координацію процесу підтримки українців які потребують допомоги, ми можемо максимально ефективним способом принести поміч.
Угода визначила й інші платформи майбутньої співпраці, такі як: архітектура, інвестиції та розвиток бізнесу, культура, мистецтво, спорт та відпочинок, або екологія та раціоналізація і пожертвування природних ресурсів.
Голова Локачинської громади подякував полякам за підтримку та допомогу. Понад усе він був вдячний за надання притулку своїм співвітчизникам у такі важкі для України часи.
Варто зазначити, що найближчим часом планується укласти договір про партнерство з містом Свідник (Словацька Республіка).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: