Календар городника на 2017 рік

Місячний календар висаджування та посіву на 2017 рік для любителів-городників – путівник знань з далеких часів. Він повідомляє, яка на даний момент фаза Місяця і яка буде в найближчі дні. Він підказує, який із днів сприятливий для висаджування овочів та фруктів, пересаджування дерев і чагарників, поливу та іншого.
Відомо, що кожна травинка народилася під певним знаком Зодіаку, і залежно від того, під яким знаком їй судилося народитися, вона і буде рости відповідним чином. А супутник нашої планети у певні дні допомагатиме їй у зростанні, а в якісь – сповільнить її розвиток. Так само відбувається і з тими рослинами, овочами, фруктами, деревами та чагарниками, які висаджує на свою землю городник.

Враховувати місячні фази обов’язково!
Напевно, у вас не завжди буде можливість зайнятися своїм городом у зазначені дні місячного календаря на 2017 рік. У таких випадках можна сіяти або садити й в інші дні, але обов’язково дотримуйтеся місячних фаз:
-у дні молодика і повного місяця не можна займатися садовими і городніми роботами;
-не варто у знаках Водолія і Лева сіяти насіння або висаджувати розсаду;
-у дні, коли місяць переходить з одного зодіакального знака в інший, теж не потрібно нічого сіяти – рослини не будуть повноцінно розвиватися.
Знаючи про нюанси висаджування рослин у місячні періоди, можна домогтися хорошого врожаю, але обов’язково враховуйте наступне:
-плоди (морква, картопля, буряк, редька та інші) потрібно садити в ті дні, коли місяць зменшується;
-плодові та листові рослини (помідори, перець, баклажани, капуста, петрушка, кріп та інші) слід висівати у дні, коли йде зростання Місяця.

Сприятливі дні для роботи з рослинами і ґрунтом у 2017 році
У місячному посівному календарі на 2017 рік уже враховані місячні фази, проходження світила в зодіакальних знаках, як і перераховані найсприятливіші дні для висаджування та посіву рослин. Місячний календар підкаже городникам, в які дні слід садити ту чи іншу культуру, в ньому зазначені як сприятливі, так і несприятливі дні цього року для пересаджування і посіву овочів.
Календар городника на 2017 рік допоможе краще спланувати посівний графік висаджування рослин на своєму городі чи дачній ділянці. Городникам-любителям і професіоналам не варто забувати і про дотримання вимог агротехніки, як і враховувати кліматичні умови регіону, особливості випадання опадів, ґрунт та інші нюанси.
Вважається, що під час першої і другої фаз зростаючий Місяць притягує до себе соки рослин, таким чином вони починають активно рости вгору. Цей період підходить для посіву насіння, висаджування розсади, дерев і чагарників, а також для поливу, розпушування ґрунту, внесення добрив.
На Місяць, що спадає, у третій і четвертій фазах, навпаки, рослини починають рости в корінь. У даний період краще садити коренеплоди відразу через кілька днів після закінчення зростання Місяця.
Зауважте: як у повний місяць, так і в молодик, а також у дні сонячних і місячних затемнень взагалі не варто працювати в городі або в саду.
Посівний місячний календар на 2017 рік складено фахівцями й астрологами на основі тих закономірностей, які враховують усі особливості цього року, починаючи від знань про зміну місячних фаз, закінчуючи впливом знаків Зодіаку на сад і город.
Завчасно починайте готуватися до сезону, приготуйте насіння, складіть графік висівання насіння та висаджування рослин, узгодьте його за місячним посівним календарем. Бажаємо врожайного сезону!
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі