Із фермерами Локачинщини обговорили «Грантові можливості в 2024 році»

Із фермерами Локачинщини обговорили «Грантові можливості в 2024 році»
Із фермерами Локачинщини обговорили «Грантові можливості в 2024 році»

Відбулась робоча зустріч з керівниками фермерських господарств та їх представниками в Локачинській селищній раді.
Під час заходу фахівці Локачинський відділ Володимир-Волинської філії ВОЦЗ розповіли про підтримуючі ініціативи. Про це повідомляють працівники Локачинського відділу Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості журналістці Район.Локачі.
Обговорили послуги та активні програми зайнятості:
надання грантів та мікрогрантів на створення або розвиток власної справи підприємцям, особам з інвалідністю, учасникам бойових дій та членам їх сімей;
надання роботодавцям компенсацій фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (I група – до 106,5 тисяч гривень; II група – до 71 тисячи гривень);
навчання зайнятого населення за ваучером та професійне навчання ветеранів війни та осіб з інвалідністю у ЦПТО ДСЗ;
компенсаційні програми для роботодавців, які створюють робочі місця для безробітних, працевлаштування ВПО, молоді, облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.
«Ретельне використання цих можливостей буде сприяти не лише підтримці бізнесу, а й підвищенню якості життя в регіоні», – підкреслили наприкінці.
Якщо ви шукаєте роботу, або ж навпаки – потребуєте працівників, звертайтеся до фахівців Локачинський відділ Володимир-Волинської філії ВОЦЗ або ж телефонуйте (044) 244 94 71  і ми вам обов’язково допоможемо.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: