Іваничівській селищній раді обрали нового секретаря

Іваничівській селищній раді обрали нового секретаря
Іваничівській селищній раді обрали нового секретаря

7-го грудня під час чергового пленарного засідання депутати обрали нового секретаря Іваничівської селищної ради. Ним стала депутатка Наталія Мазурок.
Інформує інтернет-видання "Буг".
9-го листопада депутати Іваничівської селищної ради погодили відставку секретаря ради Володимира Сарабуни. Він звільнився із займаної посади за власним бажанням. Наразі він працює начальником організаційно-виконавчого відділу Нововолинської міської ради.
Під час чергової сесії на вакантне місце секретаря ради голова громади Лідія Томашевська запропонувала обрати Наталію Мазурок, яка дотепер очолювала відділ соціально-економічного розвитку та інфраструктури.
Презентуючи себе, Наталія Мазурок розповіла, що працює в селищній раді 5 років, три з яких є головою головою постійної комісії з питань містобудування, будівництва, агропромислового розвитку, земельних відносин, охорони природи, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту. А до цього 18 років пропрацювала в Соснинській школі.
Депутат Сергій Лойко поцікавився, як вона ставиться до критики, без якої, працюючи на посаді секретаря ради, мовляв, не обійтися.
Наталія Мазурок відповіла, що відноситься до критики на свою адресу конструктивно.
Після цього депутати обрали членів лічильної комісії. І в результаті таємного голосування одноголосно підтримали кандидатуру Наталії Мазурок на посаду секретаря селищної ради.
Голова громади Лідія Томашевська привітала Наталію Мазурок з обранням на нову посаду, вручила їй букет квітів, який підготувала заздалегіть, та висловила сподівання на хорошу співпрацю і підтримку.
Також Наталію Мазурок включили до складу виконавчого комітету Іваничівської селищної ради VIII скликання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: