Іваничівці за свої кошти подбали про освітлення вулиці

Іваничівці за свої кошти подбали про освітлення вулиці
Іваничівці за свої кошти подбали про освітлення вулиці

В Іваничах на вулиці Перемоги нещодавно облаштували нове вуличне освітлення LED-світильниками. Їх встановили місцеві власним коштом.
Інформацію повідомили 15 листопада. Про це пишуть на сайті «БУГ».
Десять сучасних енергоощадних LED-світильників тепер освітлюють вулицю Перемоги, на якій раніше вечорами і ночами було не лише темно, а й небезпечно.
Ініціатором встановлення вуличного освітлення став місцевий активіст Ігор Маковський. Він запропонував мешканцям вулиці не чекати «подачок» від влади, а оновити освітлення самостійно – власним коштом. Більшість жителів підтримали цю ідею. Із кожного двору зібрали по 150 гривень і в сумі отримали близько 6 тисяч гривень.
«Вирішили замінити світильники на вулиці, бо було дуже темно. Старші люди й діти йшли додому і нічого не бачили. Підсвічували собі телефонами. Тому я запропонував мешканцям цю ідею, і вони її підтримали. Більшість із них здали кошти», – розповів місцевий активіст.
За його словами, назбирали понад шість тисяч гривень. Закупили ліхтарі. Тримачі зробили самостійно. І на цьому трохи зекономили, бо вони теж недешеві – близько 200 гривень один. Їх зробив житель вулиці Ігор Спиридон. Звернулися у виробниче управління житлово-комунального господарства. Там іваничівців підтримали й допомогли встановити нові світильники.
Тепер увечері та вночі на вулиці Перемоги видно, як удень. До того ж LED-світильники мають більший час експлуатації, стійкі до зовнішніх чинників, комфортні для очей, адаптовані до низьких температур та екологічні у використанні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: