Історія кохання Ольги та Ігоря розпочалася у новорічну ніч

Хто сказав, що робота допізна заважає познайомитися? Це не завадило Ользі та Ігорю: вони познайомилися після закінчення робочого часу дівчини у ТКЦ «Княгині Ольги», де вона працює кухарем. Ігор та його товариш Андрій відпочивали у клубі, відзначаючи повернення Ігоря із зони АТО. Помітивши гарних дівчат, хлопці підійшли до них і запропонували провести додому. Після знайомства, за словами Ольги, вони майже не спілкувалися. Але дівчина насмілилася, дізналася номер телефону Ігоря і сама зателефонувала йому. Потім переписувалися в мережі, домовилися про зустріч. Вона була дуже романтичною – на зимовій гірці для катання на санках. Відпочивали, веселилися, сміялися. Зимові розваги доповнювала ковзанка. Так було декілька разів. Новий 2015 рік кожен із них зустрічав окремо. В родині Ігоря є традиція зустрічати Новий рік удома, а Ольга відпочивала в товаристві своїх друзів. Дівчина відчула, що їй бракує присутності Ігоря і знову зателефонувала йому. Він прийшов через декілька хвилин. Так розпочалася історія їхнього кохання. Хлопець часто приходив до Ольги на роботу, приносив заварні тістечка, які дівчина дуже любить, пригощав її та подруг піцою, цукерками. А влітку відбулася подія, про яку подружжя згадує з особливою теплотою: поїздка до тунелю кохання та подорож старим Луцьком і замком Любарта. Але освідчився Ігор Олі у рідному Володимирі. Щоправда, це відбулося, на думку Олі, дещо прозаїчно. Вони вдвох зайшли у крамницю і придбали каблучку, яка сподобалася дівчині. Ігор дуже хвилювався і сказав: «Ну все, ти попала!» А Ольга – серце з перцем – відповіла: «Дивлячись хто попав!» Отак і вирішили одружитися. Виникла проблема, як сказати про це батькам. Мама і тато нареченої спокійно сприйняли новину про те, що діти хочуть весілля. А от Ігоровим батькам було складніше, бо нещодавно справили забаву доньці, сестрі нареченого. Але після декількох хвилин мовчання на кухні батько сказав: «Якщо треба, то треба».
Весілля справили в ТКЦ «Княгині Ольги» 20 лютого 2016 року. Було урочисто, весело, щиро, з усіма українськими традиціями. Вінчання відбувалося в соборі Різдва Христового. Таїнство звершували два священики, один з яких, будучи запрошений як гість з Маневич, взяв із собою облачення.
Молодята оселилися в домі Ігорових батьків, де власноруч зробили ремонт на другому поверсі і нині проживають там. Чоловік працює економістом на великому приватному підприємстві у рідному місті. Вільний час проводить вдома та присвячує вирощуванню горіхів. Ольга займається домашніми справами та виховує маленьку донечку Даринку, яка така ж непосидюча і швидка, як мама.
Марія Нагурнік, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі