Ігор Валецький може вилікувати травами найважчу недугу

Валентина Савчук, м.Нововолинськ
Вона почала згасати. З кожним днем дитячі вуста поступово марніли, блідло обличчя. Однак маленькі зелені оченята дивилися з якоюсь гарячою надією на світ – в них виднілося благання про допомогу. І тільки Ігор Валецький настоянками із трав зумів зарадити біді. Дитинку вдалося врятувати. Мама щодня дякує Богу за те, що має можливість тішитися дитячим сміхом, пишатися все новими і новими здобутками донечки. Про це жінка не може мовчати. Вона ділиться враженнями від нетрадиційного лікування з людьми, з якими їде в одному автобусі.
Про народного цілителя – уродженця села Підзамче Радивилівського району, що на Рівненщині, Ігоря Валецького випадково почула в автобусі від його пацієнтки із Львівщини. Жінка із захопленням розповідала пасажирам, що цей чоловік за допомогою настоянок із трав кілька років тому вилікував її 4-річну донечку від епілепсії, а тепер допоміг їй самій позбутися болю в суглобах. Розповідь настільки мене заінтригувала, що я попросила жінку назвати координати травника.
Ігор Євгенович на дзвінок не відповів, але через якийсь час зателефонував сам і охоче погодився розповісти про себе та про родинну традицію – допомагати людям, на яких офіційна медицина давно махнула рукою.
Біда кожного навчить цінувати життя та ще й допомагати іншим
-Лікувати різні недуги цілющими травами, які так щедро дарує нам матінка-природа, вміла ще моя бабуня Євдокія. У ті часи в українських селах жили люди, які добре розумілися на травах і знали, від якої недуги та чи інша рослина може вилікувати, - розповідає Ігор Валецький. – І ці знання передавалися з покоління в покоління, адже професійних лікарів тоді було дуже мало.
Вирушаючи щовесни, як тільки рослини починали цвісти, на «зелене полювання», бабуся часто брала з собою найменшого сина Євгена (батька мого співрозмовника). Збираючи трави, розказувала хлопчикові про цілющі властивості кожної і навчала, як її використовувати. Згодом ця мамина наука допомогла Євгенові вижити і знайти своє місце в житті. Коли почалася війна, його одним з перших забрали на фронт. Додому чоловік повернувся у 1944 році без обох рук, які йому в госпіталі ампутували по лікті. Звичайно, що працювати в полі та вдома по господарству він не міг. Згодом пристосувався. Потім Євген закінчив інститут і став працювати у школі вчителем історії, кілька років був директором, потім – сільським головою.
Згадати про мамині рецепти Євгена Миколайовича змусила біда: під час операції на апендицит медики «нагородили» його гепатитом. І тільки завдяки настоянкам із трав він зумів перебороти недугу і встати на ноги. Після того почав допомагати людям із подібними проблемами: спочатку у своєму селі, а потім до нього стали приїжджати хворі з усіх куточків України і навіть із далекого та близького зарубіжжя. Трави він настоював не на воді чи спирту, як більшість його колег-травників, а на меду, який найкраще зберігає їхні корисні властивості. «Мед – це єдиний продукт, який проходить через будь-яку мембрану, потрапляючи у кожну клітину організму»,- навчав Євген Миколайович сина Ігоря. Була колись в родині і своя пасіка. Тепер же цілитель, маючи алергію на бджіл, закуповує мед для своїх ліків у інших пасічників.
«У чудодійну силу трав я повірив після того, як випробував її на собі»
-Ви знаєте, - каже Ігор Євгенович, - у цілющу силу трав я повірив, коли мені було 13 років. Тоді я був майже найнижчим хлопцем у класі. Одного разу, коли їхав у табір відпочинку, батько дав мені баночку «бджолиного хліба» (законсервований медово-ферментним складом квітковий пилок, зібраний бджолами з рослин і утрамбований у стільники, який пасічники називають пергою,- авт.) і наказав їсти його щодня, не пропускаючи жодного прийому. І яким же було моє здивування, коли, повернувшись додому і ставши спиною до одвірка, я зафіксував, що за неповний місяць підріс більше, ніж на 10 сантиметрів.
Хлопець допомагав батькові збирати трави та готувати цілющі настоянки, але займатися лікуванням хворих не планував, хоч і знався на цьому вже не гірше за тата. Набуті знання допомогли йому без труднощів вступити на біологічний факультет Луцького педінституту, закінчивши який, він став учителем біології в рідному селі. Продовжити сімейну династію Валецьких чоловіка змусила раптова хвороба, а потім і смерть батька. Залишилися пацієнти, перервати курс лікування для яких означало б звести всі затрачені батьком зусилля нанівець. Ігорю Євгеновичу було тоді вже 37 років. У нього підростали три доньки: Оксана, Оля і Катя.
Зараз дочки вже дорослі. Старша Оксана вийшла заміж, подарувавши дідусеві чудового онука, двоє менших – студентки. Вже за сімейною традицією династію травників, мабуть, продовжить найменша – Катя, яка зараз опановує спеціальність біолога у Київському національному університеті ім.Т.Г.Шевченка. Оксана разом із чоловіком займається сільськогосподарським бізнесом, а Оля вчиться у Львові на економіста.
Сам Ігор Євгенович не лише добре засвоїв родинні секрети складання рецептів рослинних ліків, а й значно їх удосконалив, перечитавши для цього чимало літератури про властивості рослин. Звідти він дізнався дуже багато цікавого і про звичайні бур’яни. Виявляється, вони теж здатні допомагати людям позбутися багатьох недуг. Звичайно, якщо знати, коли і як їх можна використовувати. За допомогою своєї зеленої аптеки Ігор Валецький лікує аденому простати, простатит, енурез, мастопатію, молочницю, захворювання суглобів та кровоносної системи тощо. Якось цілитель за рік підняв на ноги паралізовану жінку, яка до того 27 років пролежала нерухомо в ліжку після інсульту. Не злічити випадків, коли хворі, що по 30-40 років були пацієнтами медиків, від трав’яних ліків Валецького одужували за... 20 днів. За свої цілющі настоянки чоловік просить недорого: 140–220 гривень, у залежності від складу настоянок і тривалості курсу лікування. Збирає трави Ігор Євгенович зазвичай у таких місцях, яких ще не торкнулася людська цивілізація. По деякі рідкісні рослини іноді приїжджає на Волинь, зокрема на Шацькі озера, де їх особливо багато.
«Лікування раку залежить від сприйнятливості організму до трав і самодисципліни хворого»
Допомагає цілитель полегшити страждання хворим на епілепсію, а також вчиться перемагати найстрашнішу хворобу – рак, і вже досяг у цьому значних результатів. Курс лікування від ракових пухлин, за методикою Ігоря Валецького, триває від шести місяців до півтора року. І перерва у прийомі ліків навіть на один день, за його словами, зводить усе нанівець.
-Багато тут залежить від сприйнятливості організму до трав та самодисципліни хворого, його сили волі та бажання позбутися недуги. Якщо хоча б одна із 47 рослин, а саме стільки їх входить у протираковий комплекс, викликає алергію або хворий не дотримується методики прийому ліків, результату не буде, – пояснює мій співрозмовник. – Зазвичай до мене звертаються люди, на яких традиційна медицина давно махнула рукою і відправила помирати. Розповім вам про один такий випадок зі своєї практики. Якось до мене привезли жінку з фібромою шийки матки. Вона, як і багато наших українок, поїхала на заробітки в Італію і, не пропрацювавши там і місяця, потрапила в лікарню. Італійські медики два тижні випробовували на ній нові хімічні препарати: робили ін’єкції, які, на їхню думку, мали вивести з організму кальцій, оскільки вважали, що саме цей елемент стимулює розвиток ракових клітин. Від «хімії» (в амбулаторній картці пацієнтки я нарахував 63 медпрепарати) кістки у хворої стали настільки гнучкими, що вона запросто могла дістати пальцями до ліктя цієї ж руки. І якби жінка вчасно не повернулася додому, наслідки такого лікування могли б стати для неї фатальними. На Батьківщину її доставили літаком за рахунок клініки. Потім рідні привезли хвору до мене. Побачивши у неї великий живіт, я спочатку хотів було відмовитися, бо вагітних не лікую. Та жінка пояснила, що це в неї так розбухла печінка. І тут я теж завагався, бо більшість трав, які використовую для лікування онкології, отруйні. Була загроза, що печінка може не витримати цього. Та виходу в пацієнтки не було – трагічний фінал міг настати у будь-якому випадку. Курс лікування в мене вона проходила кілька місяців, потім зв’язок між нами перервався. Та одного дня ця пацієнтка зателефонувала мені аж із Нью-Йорка. Подякувавши за порятунок, сказала, що почувається чудово і виїхала в Штати на заробітки. Проте хочу зауважити, що лікування людей травами не означає, що їм треба повністю відмовитися від медицини, адже яким би досвідченим не був травник, йому треба знати першопричину недуги. Тому для більшості хвороб, з якими приходять до мене люди, вкрай необхідна сучасна медична діагностика. Дуже шкодить усім нинішня реклама медпрепаратів, яку щодня показують на телебаченні. Вона настільки замакітрила людям голови, що ті часто і до лікарів звертаються вже тоді, коли вилікувати хворобу практично неможливо.
«Нашу технологію поцупила ізраїльська фармацевтична компанія»
По настоянки і трави до Ігоря Валецького приїжджають хворі з усіх куточків України. Часто цілитель разом із детальними інструкціями відсилає їх в Італію, Іспанію чи в Америку. Охоче спілкується він і з іншими своїми колегами-травниками. Проте, на відміну від багатьох сучасних екстрасенсів, ворожок та медіумів, які наживають чималі статки на чужій біді, чоловік чесно зізнається, що допомогти може не завжди і не всім. Якщо, наприклад, пробна партія ліків не дає результату чи викликає алергію, відразу ж каже пацієнтам, що безсилий. Хоча таких випадків у його практиці небагато.
-Були в мене і пацієнти з вашого Нововолинська. Я не раз чув від них дуже багато хороших відгуків про вашу землячку – бабу Катю, пацієнтами якої вони були. Цікаво було б особисто з нею познайомитися, - каже Ігор Валецький.
-Чи зверталися ми до державних структур, щоб запатентувати свою методику і отримати ліцензію на виготовлення ліків? Звичайно. Десь років 15 тому, як ще був живий батько, ми все записали, оформили і повезли у столицю. Після того, як наші ліки пройшли в одній із клінік півторарічну апробацію на хворих і дали чудові результати, мені сказали, що за патент треба буде заплатити 40-45 тисяч та записати у співавтори більше двох десятків осіб. А через якийсь час ми дізналися, що ліки за нашою методикою успішно випускає одна потужна фармацевтична компанія в Ізраїлі, - з гіркотою в голосі закінчує розмову цілитель.
P.S. Ігор Євгенович люб’язно погодився, щоб ми опублікували його телефон для наших читачів, які відчувають потребу у допомозі: 097-637-48-98.

Розділ новин: 

Коментарі