Ігор Гузь звітує жителям району про свою роботу

Волинський нардеп Ігор Гузь під час парламентських канікул традиційно працює в окрузі, зустрічається з людьми, звітує їм про свою роботу, інспектує соціальні об’єкти, які оновили чи заново збудували за кошти держбюджету.
Минулого тижня обранець перебував у селах Льотниче та Бубнів Зимнівської ОТГ. Там за його участі відкрили два дитячі майданчики, встановлені з його ініціативи за субвенцію. У Зимнівській школі відкрили комп’ютерний клас.
Звітуючи перед громадою, він окреслив свою діяльність у парламенті, розповів про роботу фонду «Прибужжя». Ігор Гузь зазначив, що він входить до 10-ти найбільш дисциплінованих парламентарів. Та наголосив, що бореться за створення госпітального округу у Володимирі-Волинському.
Нардеп також поінформував людей, що фонд «Прибужжя» розпочав третій набір проектних заявок на конкурс міні-грантів «Крок назустріч». Кількість проектів цього разу збільшили вдвічі й оберуть 10 кращих, цікавих ідей. Тому громаді варто самоорганізуватися, писати проекти і активно брати участь у конкурсі.

Розділ новин: 

Коментарі