Ігор Гузь – за доступні авто для учасників АТО

Законопроект, що дасть можливість ввозити авто з іноземною реєстрацією для власного користування учасникам АТО, має бути підтриманий Верховною Радою України. На цьому наголосив народний депутат Ігор Гузь під час брифінгу в парламенті із ветеранами бойових дій на сході нашої країни. Зокрема законопроект про вільне ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією для учасників АТО, як повідомив депутат, лежить в парламенті вже більше двох років. Суть його у тому, щоб бійці АТО на пільгових умовах могли придбати вживане авто без права на продаж.
Разом із ним брали участь у брифінгу заступник голови громадської організації ветеранів АТО «кНАТО» Луцького району Костянтин Байчук, голова Спілки учасників та волонтерів АТО Ківерцівського району Артур Завальний та координатор волонтерського напрямку ГО ветеранів АТО «кНАТО» Луцького району Вадим Яцушек.
Нардеп Ігор Гузь звернувся до колег з парламенту та представників уряду, щоб спільними зусиллями «проштовхнути» цю тему: «Сидіти в кущах – це не вихід! Не треба затягувати з вирішенням питання авто для атовців, а врегулювати його в той чи інший спосіб!»
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі