Ігор Гузь вітає з Днем Незалежності України

Дорогі волиняни!
Якщо говорити відверто, ще чотири роки тому багато людей сприймали День Незалежності як додатковий вихідний. Тоді Незалежність не сповна оцінили. Але трапилися події, які змінили кожного з нас: об’єднали суспільство для захисту незалежності нашої держави, адже незалежність – це прості речі: жити і працювати на своїй землі, отримувати за це гідну плату, відчувати себе захищеними від свавілля, агресії та несправедливості, не боятися казати правду, почуватися і бути вільною людиною, вільно їздити світом і з гордістю говорити, що ми – з України.
Якщо порівнювати незалежність нашої держави з віком людини, 27 років – це молода країна. Нехай ми ще бажаних результатів не досягли, але вже чітко усвідомлюємо і знаємо її ціну.
За право жити в самостійній державі віддали свої життя найкращі з нас на Майдані. За це воюють наші хлопці та дівчата на сході країни, за це голодують наші політв’язні в російських тюрмах. Це – наша з вами велика спільна мрія, яку ми вчимося відстоювати.
Вітаю кожного з вас з нашим днем, щиро, від себе та всієї моєї команди. Вірте у себе та синергію українського духу. Оптимізму вам – це моє головне побажання кожному українцю, кожному своєму землякові. Будьте єдиними, підтримуйте один одного, допомагайте бути кращими тим, хто поруч. Все у нас буде гаразд! Ми – на шляху, з якого не звернути!
Слава нашим героям!
Слава Україні!
Здобутків та перемог!
Зі святом!
З повагою народний депутат України Ігор Гузь

Розділ новин: 

Коментарі