Ігор Гузь протягнув руку співпраці депутатам Волиньради

Депутат Верховної Ради Ігор Гузь готовий до активної співпраці з депутатським корпусом Волинської облради, не залежно від політичної приналежності. Своє бачення для спільного вирішення проблем області він озвучив на сесії облради. «Інтереси Волині в українському парламенті представляє шість депутатів. Маса проблем в області, тож треба об’єднувати зусилля. На жаль, голова ОДА Володимир Гунчик жодного разу не зібрав волинських нардепів за одним столом, щоб разом обговорити і працювати. Це ненормально. Нам потрібно інтенсивніше співпрацювати», - наголосив він.
«Маємо разом працювати над формуванням бюджету, над формуванням державного фонду регіонального розвитку. На жаль, ОДА вирішує ці питання в ручному режимі. Наступне: недофінансування  шахти №10;  у  сервісній зоні «Устилуг» - бардак; ремонт доріг «Устилуг-Володимир-Волинський-Луцьк»; розвиток рекреаційної зони в Шацьку. Досі не вирішена проблема із ситуацією у видобуванні бурштину. Має бути діалог, а не перетягування ковдри», - підкреслив він.
Після виступу депутати облради цікавилися думкою Ігоря Гузя щодо проблемних питань округу №19, на які нардеп дав вичерпні відповіді. По-перше, що стосується шахти №10. «Я публічно сказав: якщо держава не передбачить не менше 100-200 мільйонів гривень на цю шахту, за держбюджет голосувати не буду! По-друге, правоохоронні органи все ж таки мають обґрунтувати, чому підприємство «Аміла», яке належить депутату облради, неякісно виконує будівельні роботи на вулицях в Любомлі та Володимирі. По-третє,  з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном Ігор Гузь працює над формуванням пакета документів для подачі переліку доріг з виборчого округу для виділення у 2017р. коштів на ремонт автошляхів.
Посилання на відео:  https://youtu.be/k-TL41m7Aw0

Розділ новин: 

Коментарі