Ігор Гузь: «Планую залучити в округ орієнтовно до 50 мільйонів гривень»

Наголосив народний депутат України під час прес-конференції з журналістами Володимира–Волинського, Нововолинська та Іваничів, яка відбулася 2-го березня у Нововолинську.
Найперше нардеп зауважив, що не говоритиме про рік минулий (із детальним звітом бажаючі можуть ознайомитися на персональному сайті Ігоря Гузя та у соцмережах, на стендах і в газеті для виборців округу), а поділиться планами й завданнями, які поставив перед собою та своєю командою цього року.
Гроші
-Нещодавно мав розмову із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. І є шанс цьогоріч залучити із держбюджету на розв’язання нагальних проблем округу 25-30 мільйонів гривень. Тому звертаюся до всіх жителів регіону Прибужжя та представників влади з проханням надавати свої пропозиції стосовно використання цих коштів, але остаточне рішення прийматиму сам. Я побував у ВПУ в Будятичах. Їм для облаштування спортзалу потрібно 60тис.грн. Є там і територія, яка потребує серйозного благоустрою. Запропонував керівництву два варіанти: хороший тренажерний зал із сучасним обладнанням або ж облаштування рекреаційної зони. Ще 25-30 мільйонів додатково планую залучити з екологічного фонду на інші цілі і вже запросив відвідати наш регіон міністра екології Остапа Семерака. Наприклад, у Володимирі є потреба в розширенні сміттєзвалища та облаштуванні рекреаційної зони поблизу річки Риловиця. Є проблеми і в інших громадах.
Окреслив своє бачення обранець також і щодо ситуації зі станом доріг в окрузі, які називає «дорогами смерті». «Треба вирішувати це і шукати гроші на сільські дороги. Це моє бачення. Держава запланувала зробити дорожнє покриття за трьома напрямками «Устилуг-Володимир-Волинський», «Ковель-Жовква» та «Володимир-Волинський-Луцьк». Чи все заплановане відбудеться – будемо бачити». За інформацією департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА, з дорожнього фонду передбачено 524млн.грн. на ділянку «Володимир-Волинський–Луцьк». Крім цього, на 2017-й заплановано ремонт дороги «Устилуг–Володимир-Волинський» за кошти польського кредиту. На думку народного депутата, якщо поляки дають кошти на ремонт доріг, то нехай вони їх ремонтують. «Із собою нехай забирають гроші за роботу, а нам лишають якісні дороги. От «Аміла» взялася за ремонт вулиць у Володимирі та Любомлі і виконала його неякісно».
Ігор Гузь також сподівається, що частину коштів на оновлення доріг у регіоні Прибужжя спрямують і в рамках пілотного проекту з перевиконання митних надходжень, дію якого продовжили на поточний рік. Передбачено 105млн.грн. на ремонт ділянки «Суходоли-Нововолинськ» з перевиконання митних надходжень.
Шахта №10
-Відверто зізнаюся, що вдався до шантажу уряду нашої країни. У планах Кабміну було закласти лише 20 мільйонів на консервацію десятої шахти, мови на продовження будівництва не було. Попередив: якщо буде консервація, не бачу доцільності перебувати в коаліції. Більше того, сказав, що буду організовувати жорсткі протести. Мене почули, і 150 мільйонів гривень виділили на цей рік для добудови копальні. За ці гроші її не добудують, але роботи будуть продовжені. Є там і ще одна проблема – під відкритим небом лежить 13 тисяч тонн вугілля, перемішаного з породою, вже не одну зиму. Писав звернення до міністра, казав. Обіцяли, що продадуть, а виручені кошти підуть на зарплату гірникам. Але маємо те, що маємо.
Блокада
-Я підтримую блокаду на Донбасі. Якщо влада та Арсен Аваков застосують до розгону її учасників силові методи, я буду серед тих, кого розганятимуть. Президент та уряд мали достатньо часу, щоб заздалегідь подбати про енергетичну безпеку України.
Госпітальні округи
-Точно вирішено, що на Волині створять госпітальні центри у Луцьку, Нововолинську та Ковелі. Дехто з «доброзичливців» поширює плітки, нібито Гузь хоче забрати округ з Нововолинська у Володимир. Я – за те, щоб у нас було ще хоча б три округи: у Любомлі та Володимирі-Волинському, у Камені-Каширському.
Об’єднання громад
-Я – за створення об’єднань територіальних громад. Хочу, щоб мій округ був першим на Волині, який формуватиметься винятково із ОТГ, і всіляко цьому сприяю. В Іваничівському районі села Павлівка і Поромів обрали голів, зараз чекаємо на вибори в Іваничах. У Нововолинську з’являється шанс приєднувати сільради до міста без виборів – усе в руках рад і депутатів. У Володимир-Волинському районі ОДА вже 5-й місяць гальмує створення ОТГ у Заріччі. Якщо питання не буде погоджено, навідаюся в гості до голови ОДА і його заступника. Села Хобултова, Хмелівка і Березовичі можуть приєднатися до Зимного, а Овадне може претендувати на приєднання до своєї ОТГ с.Гайки Турійського району.
Ігор Гузь також зазначив, що докладе максимум зусиль, щоб було відновлено зону пріоритетного розвитку в Нововолинську.
Того ж дня, працюючи в окрузі, народний депутат відвідав низку соціальних об’єктів, де проінспектував втілення субвенцій, що надійшли в округ торік за його сприяння. Крім цього, зустрівся з родинами учасників АТО, сини яких загинули за Україну на Донбасі.
Ігор Гузь також поінформував журналістів, що за три робочі дні в окрузі провів десятки (в кожному районі) зустрічей з громадами Володимир-Волинського та Любомльського районів, міста Нововолинська та селища Благодатного.
-Інформування про роботу та зустрічі з людьми – у мене це безперервний процес за 2,5 роки. Рухаємося далі. Планів багато, - резюмував Ігор Гузь.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі