Ігор Гузь переплив уже сто друге волинське озеро

У неділю 15 жовтня волинський нардеп Ігор Гузь переплив озеро Пісочне, що на Старовижівщині. Старт запливу розпочався з 15:25. Водойму, довжина якої 1,3 кілометра, подолав за годину. Заплив приурочив до 75-ї річниці створення Української повстанської армії.
Ігор Гузь захоплюється плаванням у відкритих водоймах як на короткі, так і на довгі дистанції. За його підрахунком це вже 102-е волинське озеро. Плаває не для змагання, а задля популяризації здорового способу життя та задля того, аби якомога більше охочих дізналися про туристичний потенціал Волині. Часто разом із ним перепливали озера заслужені тренери, спортсмени, політики; жителі округу, які теж – за здоровий спосіб життя.
«Закликаю молодь не вживати алкоголю, не палити цигарок, займатися спортом. Людина, яка займається спортом, буде успішною. Тому власним прикладом демонструю здоровий спосіб життя. Скептикам скажу: це нормальний підхід, моє хобі і нормальне бачення. Я не проти спробувати і при мінусовій температурі. Мені подобається плавати, долати певні свої рекорди», - зазначив Ігор Володимирович.
Під час запливу з човна за ним спостерігали рятувальник та медичний працівник. Підтримати нардепа зібралася команда. Після фінішу відбулося частування рибною юшкою та трав`яним чаєм.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі