І у кожного з нас може бути своя іменна зірка у Всесвіті

Напевно, кожному з нас колись обіцяли дістати зірку з неба. І хоч всі ми розуміли, що такі обіцянки є перевищенням людських можливостей, проте бажання мати власну зірку, та ще й зі своїм іменем, ставало нездійсненною мрією. Та, виявляється, мрія може стати реальністю… У Всесвіті величезна кількість зірок. Дивлячись на зоряне небо чи на астрономічну карту, ви можете вибрати зірку і дати їй ім’я дорогої людини. Яка жінка не відчує себе щасливою, якщо коханий чоловік подарує їй іменну зірку? А хіба чоловік зможе стримати бурхливі емоції, коли такий же подарунок отримає від своєї дружини? А як зірка, що носить ім’я вашого батька і матері, зігріє серця людей, які дали вам життя! Зірочка з власним іменем завжди світитиме на життєвому шляху ваших дітей. А якщо ви ознаменуєте такою зіркою появу на світ дорогого онука чи онучки, то кращої реліквії і талісмана, який горить у космосі, для малюка годі й придумати. Цей подарунок символізуватиме не лише зіроньку нового життя, а й нерозривну єдність між поколіннями дідусів та онуків. Іменна зірка стане хорошим і пам’ятним подарунком для дорогих друзів. Приємно буде отримати таку зірку вашому шефові в день його ювілею чи молодятам, які починають спільний шлях у житті. Хіба це не зворушливо – знати, що у безмежному космосі горить зірка, яка носить твоє ім’я?
То як же можна подарувати коханій чи близькій людині іменну зірку? Ні, звичайно, на зоряне небо підійматися не потрібно. Іменні зірочки метеоритами падають… в «УКРАСТРО». Український астрономічний каталог «УКРАСТРО» пропонує жителям України багато ексклюзивних подарунків, у тому числі й надає рідкісний шанс придбати іменну зірку. Щоб подарувати зірку офіційно чи назвати улюбленим ім’ям, достатньо зателефонувати за номером у Києві (044) 592-22-66 чи на сторінці «Вибрати подарунок» визначитися з вибором небесного світила і повідомити, як би ви хотіли назвати зірку. Спеціалісти «УКРАСТРО» перевірять, чи дійсно зірка, яку ви обрали, зареєстрована у вигляді буквено-цифрового означення, і зареєструють під новим іменем. Тепер зіронька ваша. Лише залишається отримати сертифікат, який підтвердить, що у Всесвіті палає зіронька з іменем дорогої людини. Сертифікати затверджені Міжнародним астрономічним товариством. У сертифікаті вказано ім’я власника названої зірки, а також дата цієї події. До того ж додається карта сузір’я з видом зоряного неба і пошукова карта, де вказано точне положення названої зіроньки. Ціна зірки залежить від її величини. Ціни коливаються від 300 до 7000 гривень. Ви можете замовити й комплект, до якого входить фото зірки і спеціальне поздоровлення людині, на честь якої названо світило, і навіть підзорну трубу.
Скільки існує планета Земля, стільки горять над нею міріади зірок. Багатьом з них ще в давнину люди дали назви, найчастіше – імена божеств. Як же це прекрасно, коли у Всесвіті палахкотітимуть зірочки з нашими українськими іменами. Зробіть своїм дорогим людям такий подарунок! Купити зірку – це не фантастика.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі