Хто шукає друга на все життя, який не здатен на зраду

Хто шукає друга на все життя, який не здатен на зраду
Хто шукає друга на все життя, який не здатен на зраду

Волонтери  Володимира-Волинського звертаються до усіх жителів міста і Володимир-Волинського району з проханням про допомогу – надто багато останнім часом  «братів наших менших»  потрапляють  на узбіччя  життя. А якщо говорити без алегорій, то справді  небайдужі люди  приносять з узбіч доріг, зі смітників, полів і навіть із лісу покинутих на голодну загибель  щенят і кошенят.
Просимо взяти собі: для господарства, для дому, друга, співбесідника. Повірте, ними можуть бути ті, кого сьогодні ви обігрієте і доглянете, а завтра вони подарують вам своє тепло і відданість, ніколи  не будуть лаятись, навіть поганого слова не вимовлять. Їхні очі даруватимуть вам ласку і щирість.
 Сьогодні у волонтерів більше 35 особин котиків (дівчатка) і собачок (дівчатка) без даху над головою, без будок і домівок, потребують допомоги, повноцінного догляду і харчування. Вони такі милі... і такі безпорадні....
На фото: частина тих, хто чекає на своїх господарів... Звертайтеся за телефонами для довідок: 0932377362 – Аня, 0730608573 – Наталія.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: