Хочете посмакувати свіжою рибкою ? І не тільки! Завітайте до магазину «FRESH»!

Хочете посмакувати свіжою рибкою ? І не тільки! Завітайте до магазину «FRESH»!
Хочете посмакувати свіжою рибкою ? І не тільки! Завітайте до магазину «FRESH»!

«Ловися, рибко, мала і велика!» - виявляється, це не тільки в казці. Великих рибин, раків вам виловлять у  басейнах магазину «FRESH, що на вулиці Ковельській, №193, а морожені, копчені, законсервовані  знайдете на прилавках, і повірте, що очі вам розбіжаться.

- Наш магазин відкрився 12 лютого 2023 року, - розповідає продавчиня Наталія Гаврилюк. – Власники -  Віталій Олександрович і Марія Володимирівна  Дробот -  запалилися ідеєю створити магазин свіжої риби у Володимирі. Досвід у них уже був, бо подібний торговий заклад відкрили у своєму рідному Нововолинську. Такі ж магазини власники відкрили в Горохові і Луцьку. Деякі  сорти риби,  такі, як форель лососева,  доставляють фермерські господарства. В наявності італійська продукція: мідії, рапани, кальмари тощо.

   Про те, що риба є надзвичайно корисною, відомо давно. У Святому Письмі згадується про те, що майже всі апостоли були рибаками, і сам Ісус залюбки харчувався рибою і годував людей. Риба переважає в харчуванні тих людей, які дотримуються постів. В багатьох країнах, наприклад , Японії, Філіппінах, Індонезії, Бразилії, Аргентині, державах Балтійського басейну риба переважає в харчовому раціоні населення.  Отож, нагадаймо собі, в чому цінність риби. Страви з риби є важливим джерелом повноцінних білків, які необхідні для побудови клітин організму людини (альбумінів — розчинних у воді; глобулінів — розчинних у слабких розчинах солей і кислот та деяких складних білків, що містять фосфор). Білки риби засвоюються легше, ніж білки м'яса. М'язова тканина риби порівняно з м'ясом м'якша і ніжніша, оскільки колаген (білок сполучної тканини риби) менш стійкий проти нагрівання і швидше переходить у глютин. Отож, тенденція до створення спеціальних рибних магазинів, де переважає свіжа риба, є досить своєчасною і пройти мимо таких магазинів є недопустимою для справжніх гурманів, а також тих , хто цінує своє здоров’я.

Сама назва «Fresh», що в перекладі означає «свіжий»,  уже говорить про те, що в магазині лише свіжа продукція. Працівники торгового закладу з усією відповідальністю ставляться до того, що покупці були забезпечені свіжою рибою. Цю ж мету поставили собі і власники закладу. В них власне виробництво:  цехи по гарячому  коптінню риби, солінню, власні ставки. Свіжість – головний акцент магазину.

У басейнах з чистою водою безпечно плавають рибини. Це товстолобики, коропи, форель річкова, форель лососева, раки, миттєво розбирають  осетри, щуки, соми. На перший погляд здається, що рибинам не піде на користь довготривале перебування у цій імпровізованій водоймі, а тому з приємністю дізнаюсь, що риба не затримується. Це підтверджує і постійний потік відвідувачів. Прямо на очах кількість свіжої риби зменшується.  Асортимент риб різний, розрахований на споживачів з різними фінансовими можливостями. На вітринах в замороженому стані сріблиться морська і океанська риба, оселедець, копчена морська риба і кальмари, звичні для покупців мойва, хек, тунець.

Не забули в магазині і про любителів рибної консервації.  Тут можна вибрати консерви з товстолобиком, планується виготовлення консервів з коропа.

Цікавим є те, що по проханню покупців в магазині можуть почистити рибку. В перспективі планується доставка риби на дім при нагальній потребі покупця.

Та все ж, напевно, основною родзинкою торгового закладу є велика увага до покупців як зі сторони власників, так і покупців. Вас завжди зустрінуть привітливою посмішкою.  Тут діють 20-% - ні акції. Тут потурбувалися не тільки про те, аби людина посмакувала рибкою. Дівчата -  продавчині – Наталія Гаврилюк, Наталія Цуркановська, Тетяна Корнійчук і Вікторія Нагайцева – дуже доброзичливо ставляться до покупців, надають необхідну інформацію. Особлива увага – старшому поколінню. До речі, люди  похилого віку  -  часті гості у «Фреші». Адже риба у їх віці просто необхідна як одне із джерел енергії. Особливо корисна риба хворим на подагру і людям з порушенням обміну речовин. У літньому віці рекомендується споживати страви з нежирної риби, особ­ливо з морської (тріски, морського окуня тощо), багатої на йод, що є профілак­тичним засобом проти атеросклерозу.

Тих людей, які ще не відвідали гостинний  « Fresh», варто, напевно, запросити до віртуальної мандрівки по магазину. У закладі вас здивує не тільки великий вибір дарів водойм. Ви можете пригоститися кавою, вибрати запашний чай, різні маринади, спеції, консерви, соуси, майонези.

Якщо ви завітаєте до торгового закладу напередодні сімейного свята, то до ваших послуг великий вибір оригінальних вин і інших спиртних напоїв. Словом, ви придбаєте все необхідне, не виходячи з магазину, чим зекономите свій час.

Антоніна Булавіна м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: