Хлопчику із Володимира потрібна допомога на лікування

10-річний хлопчик Арсеній з Володимира-Волинського все своє життя бореться із складною недугою – гідроцефалія, дисфункція ВПШ стан після ЛШО (захворювання, що характеризується надлишковим накопиченням цереброспінальної рідини у шлуночковій системі головного мозку). Мама хлопчика звертається за допомогою, адже сім’я вже не в силі самотужки оплатити дороговартісне лікування.
Пані Олена розповіла, що наразі виникло нове загострення хвороби, і необхідне лікування. Вже зробили оперативне втручання (ендоскопію) і забрали несправного шунта, виведений дренаж), але воно не допомогло стабілізувати стан Арсенія, тому лікарями було прийняте рішення зробити наступну операцію – заміну іншорідного тіла, яке допоможе йому жити.
“Як завжди постає питання матеріального характеру: потрібно чимала сума на операцію, а далі на нас чекає ще реабілітаційний період. Операцію заплановано на найближчий час: чекаємо хороших результатів аналізів, для вдалого її проведення і лікарі стають до роботи. На жаль, ми змушені просити про фінансову допомогу, адже кошти на операцію потрібн івже зараз”, – зазначила мама хлопчика.
Для тих, хто хоче допомогти в лікування 10-річного Арсенія, є номер карти: 4149 4978 6806 8851- Голотюк Олена (мама Арсенія).
Сім’я буде дуже вдячна кожному, хто має змогу допомогти фінансово (будь-яка сума є важливою), а також просто за ваші слова підтримки у цей час.
“Прошу усіх небайдужих допомогти нашій сім’ї врятувати наше янголятко”, – додала на завершення Олена.
Наталія Ткачук
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі