Гурт «Фіолет» запалить серця на фестивалі «Княжий» у Володимирі

Гурт «Фіолет» виступить на фестивалі стародавнього духу «Княжий». Такий захід відбудеться вперше у Володимирі-Волинському з ініціативи фонду Ігоря Гузя «Прибужжя».
Гурт «Фіолет» відомий не лише на Волині, а й на Рівненщині та добре знаний в Україні. «Фіолет» гідно представив Волинь на вокальному конкурсі «Х-Фактор». Вокаліст та лідер колективу, уродженець м.Дубно, що на Рівненщині, Сергій «Колос» Мартинюк свого часу переїхав з Луцька, де колектив був заснований, до Києва. Саме у столиці України зараз гурт продовжує активно будувати кар’єру та збирати кількатисячні зали шанувальників.
Аби запалити серця волинян, «Фіолет» виступить 19-20 серпня на фестивалі «Княжий» у м.Володимир-Волинський! Не пропустіть такої можливості!
Нагадуємо, до фестивалю, що відбудеться 19 та 20-го серпня у парку с.Заріччя, на території стародавнього міста Володимир-Волинський, залишилося трохи більше чотирьох тижнів. Захід здивує неймовірними видовищами: вогняним та кінним шоу, демонстраційними показами мод часу княжої доби, екскурсіями містом, плаванням на каяках (невеликих довгих човниках), літературною сценою, декількома фотозонами, безкоштовним вільним Wi-Fi, дитячим містечком та іншими цікавими ідеями, які підготували для гостей заходу організатори.
Слідкуйте за сторінкою «Княжого» у Фейсбук та будьте в курсі останніх подій! Також детальна інформація розміщена на сайті фестивалю. До зустрічі у Володимирі-Волинському!
Прес-служба фестивалю «Княжий»

Розділ новин: 

Коментарі