Гунчик не дав автору «Майданної колискової» персональної стипендії

Автору «Майданної колискової», що увійшла в топ-10 кращих пісень про Майдан, Сергію Шишкіну, який має ще й інвалідність, голова Волинської ОДА не спромігся надати персональну стипендію.
Розпорядженням №107 від 14 лютого 2018 року «Про встановлення персональних стипендій голови обласної державної адміністрації народним артистам України, народним художникам України, ветеранам і пенсіонерам культури, мистецтва, інформаційної галузі на 2018 рік» встановлено такі стипендії 35 волинянам. Вони щомісячно отримуватимуть по 500 гривень. У цьому переліку немає прізвища українського композитора Сергія Шишкіна. Всі його пісні присвячені актуальним темам сучасності, зокрема війні, та звучали по державному радіо. Це «Дожили до весни», «Скажи, Володимире» (присвячена 1000-літтю смерті князя Володимира), «На війні, якої немає», «Ще не кінець зими» і знаменита «Осіння пісня».
«Саме за ці пісні мене карає обласне управління культури, бо саме після Майдану вони мене повністю ігнорують! Що б я не написав і що б не зробив. І навіть сольний концерт до 40-річчя творчої діяльності в національному палаці «Україна» за участі кращих представників жанру нічого не змінив. А зі звання мене ще у листопаді зняли. За мій язичок на Фейсбуці. Так і передали. Тим гірше для них – ворогів сучасної української культури», - прокоментував Сергій Шишкін. І додав риторично: «Бо хто ще може карати саме за такі пісні?»
До речі, на цю стипендію Сергія Шишкіна офіційно подав Володимир-Волинський міський відділ культури. Та Володимир Гунчик подання проігнорував.
Нагадаємо, що Сергій Шишкін – єдиний з волинських артистів, хто за останні 10 років мав сольний концерт у національному палаці мистецтв «Україна».
Ярослава Вознюк, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі