Грошей на будування нової сервісної зони поки немає

D «РАДА» очільник Устилузької об’єднаної територіальної громади Віктор Поліщук розповів про проблеми, що виникають через функціонування на території міста митного пропускного пункту «Устилуг-Зосін». Про це пишуть «Волинські новини».
«Раніше разом з прикордонниками кількість машин, які в’їжджали в місто, регулювали працівники міліції: тут був стаціонарний пост. Але указом Президента стаціонарний пост міліції ліквідували. Тоді машини ринули в місто: під’їзні шляхи, бічні вулиці були заблоковані, порушувався закон про тишу, нищилося дорожнє покриття, не могли проїхати ані карета швидкої допомоги, ані пожежники. Зрештою, прикордонники взяли цю ділянку роботи на себе, але їхніх зусиль все одно недостатньо», - зауважив Віктор Поліщук.
За його словами, Устилузька територіальна громада виділяє до 140 тисяч гривень на благоустрій, тому що у сервісній зоні перед містом накопичується багато сміття. Обласна державна адміністрація постановила до кінця року облаштувати нову сервісну зону, яка відповідала би міжнародним стандартам. «У бік села П’ятидні від АЗС є 1,4 кілометра дороги. Там достатньо місця для будівництва нової сервісної зони. Минулого тижня приїжджали проектанти, які почали виготовляти проектно-кошторисну документацію. Але тільки на те, щоб зробити дорожнє полотно, треба близько 20 мільйонів гривень на ці 1,4 кілометра. А ще потрібна огорожа, відбійник, освітлення, біотуалети», - пояснює Віктор Поліщук, уточнивши, що хоч пропонується будувати нову сервісну зону на умовах співфінаснування з бюджетів усіх рівнів, та грошей на це поки немає. Іншими питаннями, що непокоять Устилузьку громаду, є загальний ремонт дороги до митниці, перенесення МАФів у нову сервісну зону. За словами Віктора Поліщука, «ці питання наразі уточнюються».
Підготувала Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі