Готується велика партія гуманітарного вантажу для відправки на схід

За декілька днів бійці зведеного загону МВС по Волинській області Віктор Квашук та Олександр Цисарук відправляються на схід. Вони звернулися у Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська з проханням допомогти теплим одягом, зокрема придбати бушлати. Комітетівці віднайшли кошти та закупили все необхідне. Тепер хлопці не будуть мерзнути. Ще один бушлат на звернення відповідального зі збору гуманітарного вантажу у Маневицькому районі Миколи Давидюка відправили для одного з побратимів у Колки.
Найближчим часом комітет має намір відправити 20-30 тонн гуманітарного вантажу на передову, в зону активних бойових дій. Нині основні сили і кошти спрямовані на збір допомоги, пошук відповідного автомобіля та палива для транспортування. «Нас там чекають, тому ми не маємо права на відпочинок», - каже голова Комітету Сергій Коба.
Волинський гуманітарний комітет забезпечення війська звертається до підприємців, перевізників та відповідальних служб зі збору гуманітарного вантажу (теплих речей, продуктів харчування довготривалого зберігання, медикаментів, засобів гігієни і т.д.), які функціонують у кожному місті та районі, з проханням надання допомоги.
«Щасливої дороги вам, хлопці, та повернення з перемогою живими і здоровими на рідну Волинь!
Волиняни! Війна не закінчилася! Перемир’я, оголошене владою, повсякчас порушується. Готується наступ з боку сусідньої держави. Нашим бійцям надзвичайно важко», - звертається Сергій Коба до земляків та повідомляє контактні телефони: 067-332-73-07; 063-800-78-78.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі