Гороскоп на 2017 рік

Овен
Заслужений відпочинок! Два попередні важкі роки, що пройшли під девізом «Усе життя – боротьба», залишилися позаду. Настав час представникам цього знака пожинати плоди своєї наполегливої праці. Хоча не можна сказати, що все саме собою впаде до ніг Овнів. Аби щось отримати, потрібно буде докласти деякі зусилля і бути уважним.
Телець
Настав час отримати задоволення від життя! Рік Мавпи позаду, а значить, у минулому залишилися всі невдачі і поразки, постійна суєта та  напруженість. Нарешті настав час заспокоїтися і отримати задоволення від життя. Зірки, звичайно, не гарантують, що все буде йти як по маслу, але на хорошу компенсацію за емоційні і матеріальні втрати цілком можна розраховувати.
Близнюки
Позитивний час! Рік Півня наповнений радісними враженнями і успішними починаннями. Це позитивний для Близнюків час, коли вони відчуватимуть  присутність у повітрі чарів.
Рак
Прощавай, важка ношо! Фортуна зведе вас із цікавими людьми, які згодом стануть вірними друзями, здатними вплинути на розвиток Раків як особистостей. Хтось зіткнеться з необхідністю позбутися важкої ноші, яка давно сидить на шиї і керує їхнім життям.
Лев
Усе буде йти до вас у руки саме! Вам практично не доведеться вступати в бротьбу за прибуток, до чого ви зовсім не готові. Представники цього знака звикли всього досягати самі, тому коли все саме буде йти їм у руки, спочатку їх збентежить. Доля ж даруватиме Левам багато непередбачуваних ситуацій, які принесуть позитивний результат.
Діва
Рішучість переможе випробування! Настав час бути непохитними у вчинках із самого початку року. Ця рішучість допоможе народженим під знаком Діви впоратися з випробуваннями, яких Півень приготував їм чимало. Краще вибрати хитру тактику і використовувати хід подій на свою користь.
Терези
Будь-яке завдання по плечу! Доля піднесе Терезам безліч шансів поліпшити свій добробут, потрібно лише не втратити їх. Взявшись за якийсь проект, необхідно вкласти всі сили у його реалізацію, проявити рішучість і самостійність.
Скорпіон
На порозі великих змін! Скорпіони стануть на порозі великих змін, пройшовши через які вони поділять своє життя на «до» і «після». Скорпіонами керуватиме вітер змін, їм захочеться залишити в минулому старих колег, нудну роботу і впустити у своє життя хвилю перетворень.
Стрілець
Безліч перспектив. Оптимістична натура представників цього знака і сильна енергетика відкриють перед ними багато перспектив. Вони зможуть поглянути на проблеми збоку, що допоможе з легкістю вирішувати їх, зберігши при цьому нерви і час. Зірки на вашому боці.
Козеріг
Час зайнятися собою! Зірки радять правильно розставити пріоритети. Спочатку розберіться в собі, займіться вдосконаленням. Новий погляд на світ порадує вас, усе навколо почне змінюватися. Проблеми перестануть здаватися такими глобальними, і Козероги стануть знаходити красу, здавалося б, у найпростіших речах.
Водолії
Це ваш рік! 2017-ий у всіх відношеннях є роком Водолія. Справа в тому, що представники цього знака і пануючий в цей період Півень дуже близькі по духу. Це люди творчої природи, не бажають брати на себе складні завдання і уникають труднощів. Оскільки ми знаходимося на порозі ери Водолія, у представників цього знака буде безліч можливостей продемонструвати правильність своїх суджень.
Риби
Кінець стагнації! 2017 рік багато у чому стане знаменним для народжених під знаком Риб, у першу чергу тому, що в їхньому житті закінчиться період стагнації, який тривав майже 10 років. Вони ніби прокинуться від сну, скинуть із себе тягар неробства і відчують неймовірний прилив енергії.

Розділ новин: 

Коментарі