Горе чорним круком увірвалося у ще одну родину нововолинців

За два з половиною роки жорстокої  бійні, яку керівництво нашої держави і досі називає АТО, місто гірників втратило вже вісімнадцять своїх синів.
А днями горе постукало в оселю ще однієї родини нововолинців: у станиці Луганській загинув військовослужбовець 14-ї ОМБр Олександр Смирнов. Кілька тижнів тому  хлопцеві виповнилося 24 роки. Щодо обставин смерті Героя, то  відомо лише, що ворог обстріляв з артилерії українські позиції. В результаті загинули двоє бійців, одним з яких був Сашко. 16-го жовтня по  тіло брата разом із волонтером  Валерієм Курстаком на Луганщину виїхала його сестра Вікторія  з чоловіком. Тіло Героя привезли у Нововолинськ 18  жовтня. Тут відбувся жалобний молебень. Поховали Олександра 19-го жовтня.
Олександр закінчив школу №4, згодом, 2010 року, – вище професійно-технічне училище, де три роки здобував професію слюсаря-автомеханіка. Після цього заочно навчався у правовому коледжі Львівського університету ім. Івана Франка, закінчити який юнакові завадила війна на сході. На війні Олександр був майже від її початку, пройшов Іловайський котел, де потрапив у полон. Після повернення підписав контракт, щоб і далі продовжити боронити країну. Він був турботливим сином і онуком для мами та бабусі, уважним і люблячим братом для старшої сестри та улюбленим дядечком для двох племінників Вадима та Іллі. Педагоги і однокурсники із ВПУ згадують Олександра як спокійного, врівноваженого і товариського хлопця, який ніколи ні з ким не конфліктував і завжди намагався допомогти всім, хто цього потребував. Звістка про його смерть боляче вразила серця усіх, хто його знав. Невдовзі на стіні училища з’явиться портрет уже шостого випускника, який віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність Батьківщини.
Вічна пам’ять Герою, слова співчуття і вдячності батькам, які виховали такого чудового сина.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі