«Гідне життя у похилому віці можливе!» - Анатолій Кублій

Кожна людина протягом усього свого свідомого життя працює, заробляючи кошти, що так необхідні для забезпечення її повсякденних проблем. І, на жаль, в молодому віці мало хто з людей замислюється над тим, що колись вони втратять можливість працювати просто через фізіологічні процеси старіння.
Пенсійні програми страхування допоможуть заощадити достатньо коштів, щоб при виході на пенсію не змінювати звичний рівень життя: купувати улюблені продукти, відвідувати театри, виїздити на відпочинок, отримувати належне лікування. Про забезпечену старість варто турбуватися заздалегідь!
Саме так вважає Анатолій Кублій – відомий фінансовий консультант володимир-волинської філії компанії «Еулайф груп», яка проводить роз’яснення і впровадження пенсійного реформування в Україні. Громадяни України ще не звикли до такого явища, як страхування свого життя. Та й надто часто потрапляли наші люди на гачок спритних аферистів, які під виглядом різноманітних фірм лише викачували з них гроші. Та цього разу йдеться про солідні та відповідальні компанії «PZU Україна», «КД Словаків», ТАС, які мають величезний досвід роботи, зокрема й на ринку страхування життя та пенсійної системи накопичування. Для них інтереси суспільства – не просто розмови. Представником цих компаній є Анатолій Кублій. Отож і темою нашої розмови з підприємцем стало питання про те, кому в першу чергу необхідне страхування життя.
-На Вашу думку, чому важливо саме зараз почати думати про майбутнє і стати власником програми накопичення?
-В Україні запрацювала пенсійна реформа, яка показала, що держава фактично відмежувалася від своїх громадян, від їхнього майбутнього. Міністр соціальної політики Андрій Рева майже цинічно заявив: «Не хочете платити внесків – не звертайтеся по пенсії». Це велика проблема людей, які змушені працювати за кордоном, отримувати в Україні мізерну зарплату або займатися тимчасовим нестабільним бізнесом. Ці люди фактично залишаться без пенсійного забезпечення. Але не з нами… Тому наша компанія вже сьогодні відкрита для укладання домовленостей з пенсійного накопичення. Укладання домовленості з пенсійного страхування – чудова можливість накопичити капітал для забезпеченої старості. Так, як це працює в європейських країнах. Отож хочете гідну пенсію – звертайтеся до нас.
-Анатолію Івановичу, розкажіть, будь ласка, у чому перевага програм пенсійного накопичення і страхування життя над нинішнім пенсійним забезпеченням у нашій країні?
-Завдяки такій програмі можна розв’язати найскладнішу та найболючішу проблему «життя на схилі віку», що, не залежно від того, хочемо ми цього чи ні, рано чи пізно торкнеться кожного з нас. Регулярні страхові виплати понад державну соціальну пенсію – можливість підтримувати звичний рівень життя, не відмовляти собі у речах, які були доступними під час трудової діяльності, отримувати якісне медичне обслуговування та врешті-решт не стати тягарем для власних дітей. Кожному власнику програми гарантована додаткова фінансова добавка до державної пенсії, відсутність винятків із страхових випадків, відсутність обмежень у прийнятті на страхування щодо стану здоров’я застрахованих осіб, податкові пільги для довгострокових договорів, збільшення розміру страхової суми (індексація), завдяки чому зберігається реальна вартість грошей на момент страхової виплати, отримання інвестиційного доходу.
-Анатолію Івановичу, для переважної більшості людей вже пізно укладати домовленість про страхування життя. Чи Ви вважаєте по-іншому?
-Мудре прислів’я каже: «Краще пізно, ніж ніколи». Час в якомусь сенсі дійсно втрачений, бо багато людей вже могли б накопичити певний капітал. У першу чергу накопичувальні програми потрібні людям, які не мають офіційного працевлаштування, тобто не сплачують страхових внесків у Пенсійний фонд, а відповідно не мають права на пенсію. Я б також радив поспішати з укладенням страхового полісу тим людям, які є головними і єдиними одержувачами доходу в сім’ї. Не слід зловживати часом і молодим людям, адже у них є бонус – молодість. Вони мають можливість застрахувати себе на максимально вигідних умовах на тривалий період, щоб в подальшому у свої 45-50 років мати мільйон і більше. Так само, як європейці, щоб могли подорожувати світом, насолоджуватися шепотом хвиль океану і поправляти здоров’я у термальних водах. Це ж стосується і людей з небезпечними професіями: водіїв, будівельників, поліцейських, військових. Але, повторюю, питання страхування життя стосується кожного, і час всіх підганяє, тому що страховий поліс – це абсолютно чіткий план людини на створення свого майбутнього, коли вона формує значний капітал, отримує фінансовий захист, сплачуючи зовсім невеликі кошти. Мінімальна накопичувальна програма від компанії PZU – 5 тисяч гривень на рік. А це не витратити і відкласти для себе 13 гривень на день. Це вигідно для кожного з нас. Зовсім невеликими коштами ми формуємо капітал і маємо страховий захист. Отож нехай сьогодні страхування життя ще не стало обов’язковим, але це обов’язок кожного з нас по відношенню до самих себе і наших близьких та найдорожчих людей.
-Якщо людина прийме рішення стати учасником програми страхування, який же буде розмір страхових виплат?
-Після закінчення договору страхування виплату можна забрати декількома способами: одразу 100% накопиченого капіталу або отримувати сталу суму грошей на місяць. Також можна забрати тільки відсотки, а накопичений капітал при цьому продовжує на вас працювати. У разі смерті застрахованої особи у періоді накопичення спадкоємцям здійснюється виплата страхової суми, яка передбачена договором, в повному обсязі.
Заробити право на пенсію стає дедалі складніше, але навіть якщо ви важкою працею здобудете це право, то залишається питання, скільки ж ви будете отримувати. Єдиний реальний вихід – це, по-перше, збагнути проблему і зрозуміти, що держава не в змозі вирішити її для вас. Лише ви самі можете потурбуватися про себе. По-друге, починайте збирати свій пенсійний капітал. Ми можемо підказати, як це легко зробити за допомогою полісу, але якщо ви маєте свої варіанти – будь ласка, робіть. Головне, щоб ви це робили і були готові до завтрашнього дня. Якщо нас таких буде багато, Україна має всі шанси стати міцною. Отож хочете гідну пенсію – звертайтеся до нас. Консультації надаються за телефонами 063-203-18-04 або 067-934-18-89.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі