Герої Володимирщини, які віддали життя за волю України

Герої Володимирщини, які віддали життя за волю України
Герої Володимирщини, які віддали життя за волю України

2-го червня о 13:00 у дворі будинку на вулиці Ковельській, 122 у Володимирі відбулося прощання із Сергієм Протасовим. Помер військовий 31-го травня на військовому полігоні внаслідок хвороби.
У військовослужбовця залишились дружина, дочка та сестра, повідомляють на сайті Володимирської міської ради.
Сергій Протасов народився 29-го червня 1975 року у Володимирі. Навчався у Володимир-Волинському агротехнічному технікумі, служив у прикордонних військах, після чого ще три роки віддав службі у ЗСУ. Останні роки працював водієм громадського транспорту. З початком повномасштабної війни пішов захищати нашу державу.
«Сергій був дійсно героєм. Тільки настала повномасштабна війна, відразу пішов на захист нашої країни. Він готувався до виконання бойового завдання, проходив відповідний вишкіл та навчання і був готовий іти на південні та східні рубежі. Але життя склалося так, що прийшла хвороба і тепер ми прощаємося ще з одним нашим захисником. Сьогодні болить серце, тому що в нашій країні вже 8 років іде війна. Ми бачимо дошку пам’яті на площі Героїв, яка формувалася всі ці роки, постійно збільшувалась. Але за останні злощасні 100 днів ця дошка пам’яті стала фактично вдвічі більшою. Прийміть щирі співчуття від усієї громади. Ми обіцяємо, що всі будуть пам’ятати Сергія, ту добру справу, яку він провадив», – виступив із прощальною промовою перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.
3-го червня в останню путь у Володимирі провели двох захисників, які віддали своє життя за нашу країну: Андрія Лавренюка та Вадима Іванова.
38-річний військовослужбовець Андрій Лавренюк – колишній учитель математики Галинівської школи, у 2014 році був мобілізований до війська, а з початку повномасштабної війни у лютому знову став на захист нашої держави. У Андрія Лавренюка залишилися дружина та двоє неповнолітніх дітей.
Близько 11-ї зустрічати кортеж із загиблим героєм Андрієм Лавренюком, що рухався вулицею Шевченка до собору Різдва Христового, вийшли депутати, які зробили перерву у черговій сесії, що проходила в цей час. Також прощалися із Героєм рідні, близькі, колеги-військові, друзі та небайдужі мешканці.
Також цього дня близько 12:30 містом вулицями Луцькою-Данила Галицького-Устилузькою-Степана Бандери рухався кортеж із тілом загиблого Героя Вадима Іванова.
Головний сержант взводу управління ППО Вадим Іванов був призваний до війська за мобілізацією. Після початку вторгнення росії в Україну переїхав з рідного Дніпра на Волинь у село Дігтів, проте уже 2-го березня вирушив до військкомату. У 39-річного чоловіка не лишилося рідних, батько мешкає за кордоном. Тож попрощалися з Вадимом Івановим у селі Дігтів, яке стало його останнім домом.
4-го червня у селі Галинівка Оваднівської громади відбулася прощальна церемонія із загиблим військовим офіцером Ігорем Туревичем.
Коридором шани зустрічали Героя у Володимирі, селах Верба, Овадне, Сусваль, Красностав, Галинівка, Свійчів.
Ігор Туревич був бойовим майором, раніше ніс службу в АТО/ООС. Як розповіли побратими, йому виповнилося 30 років на третій день повномасштабного наступу росії.
«Він один із перших вибув з частини на виконання бойових завдань після початку повномасштабної війни, був справжнім офіцером. Мав чимало нагород», – розповіли військові.
Ігор Туревич загинув при виконанні службового завдання на війні з росією. Поховали Героя на кладовищі у Свійчеві. У нього лишилися дружина, батьки, бабуся, сестра.
7-го червня близько 14:15 у Володимирі організували живий коридор, щоб провести в останню путь загиблого військовослужбовця Віталія Романа із села Новосілки.
Близько сотні громадян, серед яких міський голова Ігор Пальонка, працівники міської ради, ТІЦу, волонтерського центру, ЦНАПу, інших установ та організацій і просто небайдужі мешканці із синьо-жовтими та червоно-чорними стягами зустрічали кортеж із полеглим героєм 36-річним Віталієм Романом, що проживав у селі Новосілки громади Володимира.
Люди зустрічали автомобіль із тілом бійця, стоячи на колінах на вулицях Луцькій – Данила Галицького – Степана Бандери, а також у селах Заріччя та самих Новосілках.
Захищаючи нашу країну, загинув житель Затурців Роман Доскуч. Про смерть Героя повідомив голова Затурцівської громади Юрій Ковальчук.
Похорон загиблого Героя відбувся 8 червня о 10-й годині у селі Затурці. 
Підготував Олексій Біянов.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: